O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 20 lat

Statystyki

  • Dni w serwisie 2016
  • Liczba komentarzy 103
  • Polecenia 463

Komentarze

0

Jak fatalna - fatalny to Ty jesteś xD
- przecież KOEMAN mówił że dobrze zagrali i że jest zadowolony...

0

Demir to będzie KOT, zobaczycie !!!

0

W KOŃCU JAKIEŚ SENSOWNE WZMOCNIENIE !!!!!!!

1

Na Jutubach daje radę, z przodu wygląda dobrze - oby jeszcze dobrze bronił ;)

3

Rakitic znów niewidoczny, ale i tak lepiej niż Griezmann...

Zobacz wszystkie

37

Jeżeli pisze to Madrycki dziennik to znaczy że boją się Dembele i starają się wprowadzić ferment... Prawda jest że jak ten chłopak trochę okrzepnie to może ich karcić przez dekadę !!!

34

TRAGEDIA. To tylko dobitnie pokazuje że tej drużyny właściwie nie ma. Brak jej polotu i charakteru, a jej trzon stanowi "banda" wypalonych milionerów, którzy zapomnieli że zarabiają chore pieniądze tylko dlatego, że klub je ma i się poniekąd nimi dzieli.

Jeżeli klub nagle z nieprzewidzianych przyczyn zarobi dużo mniej niż było to planowane, to tak samo proporcjonalnie mniej zarobić powinni piłkarze.
Przykre to jest tym bardziej że inne sekcje których zawodnicy zarabiają kilkadzieiąt razy mniej godzą się na obniżki. Moim zdaniem powinni pogonić WSZYSTKICH bez wyjątku, łącznie z Messim jeżeli nie zgodza się na obniżki - bo to pokaże prawdziwy charakter tych piłkarzy albo jego brak !!!!!!!

33

Dembele to jeden z największych talentów w Światowej piłce - jego trzeba szlifować, ogrywać i dodawać mu pewności siebie, a nie sprzedawać !!!
- Zobaczcie ile on grał w tym sezonie a ile miał goli i kluczowych podań. Poza tym to zawodnik który potrafi zrobić coś z niczego, to CRACK

20

Ciekawe kiedy zaczniecie odszczekiwać swoje słowa jak Dembele zacznie czarować - a ja bardzo mocno w to wierzę (tylko oby w Barcelonie, a nie jak już go oddadzą za czapkę gruszek...)

20

Coś jest z Barcą nie tak w LM.
4:0 w Paryżu, 3:0 w Turynie, 3:0 w Rzymie, wszystkie te mecze przechodzone, zero walki, jakości i pomysłu.
W ogóle na wyjazdach gramy piach: w tej edycji na wyjeździe nie było żadnego dobrego meczu!
Cały sezon potrafią "załatwić" jednym beznadziejnym spotkaniem.
Najgorzej że Real spina się na najważniejsze spotkania, gdzie rozstrzygają się losy trofeów. Oby Barca wyciągnęła z tego wnioski...