O sobie

  • Zainteresowania piłka nozna,skoki narciarskie , ogólnie sport
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho,Messi
  • Ulubione zespoły Barcelona,Wisła Kraków
  • Barcelonie kibicuję od 2004 roku

Statystyki

  • Dni w serwisie 3125
  • Liczba komentarzy 4203
  • Polecenia 6297

Komentarze

0

@sokot Odpuść sobie te uszczypliwosci bo raz są one nie na miejscu a dwa nic nie wnoszą .

19

Kiedy go reanimowali miałem łzy w oczach coś strasznego na szczęście miejmy nadzieje najgorsze już za nim . Trzeba czasem zwolnić i docenić to że możesz wstać rano i zrobić bardzo dużo rzeczy oglądając takie chwile człowiek zaczyna myśleć nad sensem tego wszystkiego i dużą nagrodą jest móc wstać , iść na spacer posiedzieć w domowym zaciszu i się zresetować nagle jesteś za chwile może cie nie być dlatego trzeba próbować doceniać każdą chwile życia bo nigdy nie wiesz kiedy ono się skończy . Wracaj do zdrowia Christian ! cała piłkarska rodzina i nie tylko jest z tobą !

0

To ciekawa statystyka . Leo chyba zdaje sobie sprawę że to tak na prawdę ostatni moment na to by wygrać coś z reprezentacją . Na Copa America Argentyna może namieszać pod warunkiem że nie trafią na Brazylię która się wykrzaczy na słabszym przeciwniku we wcześniejszej fazie . Aktualnie to Brazylia jest najlepszą drużyną w Ameryce Południowej i zdecydowanie jest faworytem do obronienia tytułu z bodajże 2019 roku .

4

I bardzo dobrze . Zasłużył na poprowadzenie drużyny w kolejnym sezonie . Ja myślę że decyzja w sprawie Koemana się ciągnęła bo to nie Laporta go zatrudniał musiał się mu przyjrzeć porozmawiać z nim zobaczyć jak widzi futbol i Barcelonę w kolejnym sezonie .

1

Tempo Laporta niezłe narzucił ;D

Zobacz wszystkie

49

Potwierdzasz, że pierwsze 40 minut z meczu z Manchesterem jest najlepsze w „erze Luisa Enrique”?
Nie wiem, czemu to powiedziałem. Padłem :D

49

A teraz podziękowania dla pana zubizaretty za transfery . Bramki dziś zdobyli jego nabytki . Zubi dziękujemy !!!

47

Roberto naprawdę świetnie sobie radzi na prawej obronie . Wczoraj podczas jednej sytuacji to on uratował nas przed utratą bramki robiąc w ostatnim momencie genialny wślizg w polu karnym i wybijając piłkę na ałt albo róg :)

47

Bardzo dobrze się zaprezentował . Mega się zdziwiłem gdy wszedł , myślałem że jest już odkurzony ze składu tymczasem wchodzi i prezentuje się całkiem nieźle Oby to był znak na lepsze jego czasy w Barcelonie .

46

100 % prawdy , ja jak i większość kibiców Barcelony zapewne teraz się tak czuje .

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Który piłkarz Barcelony pokaże się z najlepszej strony podczas EURO i Copa America?