O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 2003

Statystyki

  • Dni w serwisie 2598
  • Liczba komentarzy 251
  • Polecenia 721

Komentarze

0

@BarcaInfo Zarząd Barcelony kupuje piłkarzy po kwotach obecnego rynku a sprzedaje, ja nie wiem może rok 2005, niech im ktoś w końcu wytłumaczy że to idzie w parze. Real nas miażdży pod tym względem i mogliby wziąć jakieś korki u Pereza. Oni takiego Cucurelle lekką ręką opchnęliby za 30mln+.

0

@cat_r37 wytłumacz nam wszystkim w takim razie co to znaczy wybawco haha

4

Niestety ale Barcelona staje się na każdej płaszczyźnie memem. Hasło Mes que un club dawno przestało funkcjonować i jest mi wstyd, że w ogóle jest nadal w użyciu. Zacząłem kibicować Barcelonie jakoś w latach 2002/2003 ale teraz co się dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie, wałek goni wałek, brak wzajemnego szacunku chyba między każdym. Jak zobaczyłem co odwalił Messi to po prostu nie mogę tego zrozumieć jak kapitan, legenda po prostu GOAT robi coś takiego. I nie widzę dla niego żadnego wytłumaczenia, można się nie zgadzać z trenerem ale taka forma okazania pokazała całkowity brak szacunku do wszystkich i widocznie Messiemu się lekko w głowie po........... Jak dla mnie brak możliwości: change my mind.

0

Odpowiedzcie sobie na pytanie komu posłuży ten nieważny głos. Na pewno nie Polsce. Obecnie ważne według mnie jest to aby Pis nie miał władzy absolutnej i należy zmienić Prezydenta. Zmiany jakoś trzeba zacząć a pisanie o nieważnych głosach jest głupie, samolubne i nieodpowiedzialne.

0

@BarcaInfo mogli przynajmniej zawrzeć zapis o pierwszeństwie kupna w razie czego ;)

Zobacz wszystkie

39

1. Dominacja
2. Valverde
Wybierz jedno

29

Niektórzy poważnie myślą, że zdobyta w tym roku liga jest aż takim wyczynem? Jasne, super, że ją mamy, ale tak całkiem serio nie było w tym roku godnego przeciwnika, a i nasz początek nie był kolorowy. I jeżeli także myślicie, że dalej będziemy tak sobie na luzie wygrywać prawie co sezon, to jesteście w dużym błędzie. Sprawdźcie sobie, ile wyników wyciągnął Messi, a nie geniusz EV. Jak dalej będziemy grać taktyką podaj do Messiego to w przyszłym roku co najwyżej wygramy puchar Gampera. Spójrzcie obiektywnie, a nie przez pryzmat wygrania ligi, bo dubletu przypominam, jeszcze nie mamy.

26

Oni tymi wypowiedziami chyba zarażają się od EV i Bartka, kiedyś to każdy musiał poddać się naszemu stylowi bo nikt nie widział co się dzieje na boisku, wiadomo futbol się zmienia ale te wszystkie wypowiedzi brzmią jak słodkie pierdzenie

25

Przy takim zamieszaniu,ciągłych plotkach i kompromitacji w najważniejszych meczach tego sezonu jestem w szoku, że EV nie podał się do dymisji. Skoro ten temat się tak intensywnie przewija w klubie w ostatnich dniach, zaraz po zakończeniu sezonu to znaczy, że podważa się jego przydatność po ostatnich wydarzeniach. I co po wakacjach wróci i wszystko spoko? Jak dla mnie, teraz musi dojść do zmiany trenera bo będą kwasy, ta współpraca już nie ma sensu.

Media

Liga typerów

1 lefreux 95 pkt
2 maciek2164 90 pkt
3 KingLeonidas 86 pkt
4 maryjan240282 84 pkt
5 norbi77 84 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?