O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 2003

Statystyki

  • Dni w serwisie 2991
  • Liczba komentarzy 349
  • Polecenia 844

Komentarze

0

@koksik2700 np. kilka fauli jednego zawodnika+ pysk. Jak nie wiesz za co się kartki dostaje to po co mecze oglądasz?

1

Włochom kartek nie można pokazywać?

0

@DonMatteo901 następny będzie sonda lambda, te nazwy i ta szopka jest żałosna

1

@JohnnyBarca akurat jego to wolałbym zostawić. Mam nadzieję, ze wywalą Lengleta, Umtitiego, Roberto, z Coutingo u nas już nic nie będzie. No i oczywiście jak mogłem zapomnieć, crem dela crem, Pjanic...

5

Laporta ogarnia Messiego przez urząd pracy, żeby dopłacali do kontraktu, bo wiadomo, że u nas teraz słabo z kasą więc na luzie proszę :)

Zobacz wszystkie

39

1. Dominacja
2. Valverde
Wybierz jedno

29

Niektórzy poważnie myślą, że zdobyta w tym roku liga jest aż takim wyczynem? Jasne, super, że ją mamy, ale tak całkiem serio nie było w tym roku godnego przeciwnika, a i nasz początek nie był kolorowy. I jeżeli także myślicie, że dalej będziemy tak sobie na luzie wygrywać prawie co sezon, to jesteście w dużym błędzie. Sprawdźcie sobie, ile wyników wyciągnął Messi, a nie geniusz EV. Jak dalej będziemy grać taktyką podaj do Messiego to w przyszłym roku co najwyżej wygramy puchar Gampera. Spójrzcie obiektywnie, a nie przez pryzmat wygrania ligi, bo dubletu przypominam, jeszcze nie mamy.

26

Oni tymi wypowiedziami chyba zarażają się od EV i Bartka, kiedyś to każdy musiał poddać się naszemu stylowi bo nikt nie widział co się dzieje na boisku, wiadomo futbol się zmienia ale te wszystkie wypowiedzi brzmią jak słodkie pierdzenie

25

Przy takim zamieszaniu,ciągłych plotkach i kompromitacji w najważniejszych meczach tego sezonu jestem w szoku, że EV nie podał się do dymisji. Skoro ten temat się tak intensywnie przewija w klubie w ostatnich dniach, zaraz po zakończeniu sezonu to znaczy, że podważa się jego przydatność po ostatnich wydarzeniach. I co po wakacjach wróci i wszystko spoko? Jak dla mnie, teraz musi dojść do zmiany trenera bo będą kwasy, ta współpraca już nie ma sensu.

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Który piłkarz Barcelony pokaże się z najlepszej strony podczas EURO i Copa America?