O sobie

  • Zainteresowania książki,film
  • Ulubiony zawodnik Henka Larsson
  • Ulubione zespoły Barca,Atalanta,
  • Barcelonie kibicuję od 2000 roku

Statystyki

  • Dni w serwisie 3974
  • Liczba komentarzy 8458
  • Polecenia 7639

Komentarze

0

@VirtuoZ Huk tam - ważne że ten Brytyjczyk to nie jest jakiś pastowany tylko ten swojski.

0

@Archie Na przekór hejterom - Koeman.

0

@koksik2700 Wilki atakują psy i bydło. I w moich okolicach coraz więcej jest takich doniesień. Natomiast łosie to już wręcz prawdziwa plaga - niszczą uprawy na potęgę i nawet nie chodzi o to co zjedzą ale ile wytłuką upraw biegając po polach. A to są szkody na tysiące złotych których nie da się uniknąć. O wypadkach już nie wspominając. Być może są obszary na których nie ma tego problemu ale liczebność takich zwierząt powinna być kontrolowana i jeśli pojawia się problem to albo powinni je odławiać i przewozić gdzie indziej albo powinien nastąpić odstrzał.

2

@KrwawiaceoczyVEB A weź przestań - pierwszy i ostatni raz kupiłem ten pakiet. Tyle dobrego, że chociaż Marsylię można tam obejrzeć.

0

@kkbarca A może już jest dogadany z Gallardo który dopiero w styczniu mógłby przyjść?

Zobacz wszystkie

105

@Chakalaka Ty masz jakąś fobię na temat osoby Jana Pawła II? Żaden z użytkowników nie rozpoczyna częściej dyskusji na Jego temat niż ty. Nikt też nie wymienia tak ni z gruszki ni z pietruszki jego zasług więc nie rozumiem czemu ma służyć ta dyskusja? Parafrazując popularny dowcip "Ale to ty dzwonisz"

65

@BarcaInfo Koniec pewnej epoki. Powodzenia.

58

@Janiama Jakbyś nie wiedział to Konfederacja skupia różne grupy -m.in. wolnościowców i narodowców Bosak na pewno nie należy do grupy wolnościowców

56

Śmieszne to jest to że ktokolwiek łapie się na takie medialne doniesienia a żałosne to że na ich podstawie wyrabia sobie opinię o jakimś człowieku Tyle w temacie

49

@fcbarcafan19 Nie widzę absurdu gdy ktoś stwierdza fakty i opisuje swoje odczucia. Jakie to wyzywanie? W dzisiejszym świecie promuje się podejście że należy być dumnym z tego jacy jesteśmy i z tego co czujemy, więc skąd ta krytyka wobec prezydenta Czech?