O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2284
  • Liczba komentarzy 174
  • Polecenia 314

Komentarze

0

@slayer No niby tak. Ale Gaurdiola też był niewiadomą. Luis Enrique nie miał wyników z Romą i go wywalili. Z Celtą już mu lepiej poszło. I taki Pirlo...co on miał wspólnego z trenowaniem, że dostał Juve ? Xavi z udzielanych wywiadów stwarza wrażenie człowieka żyjącego piłką nożną. Żeby był sukces wiele trybików musi się za zębić. Pzdr.

1

@dariooo Wróci do domu, do Madrytu po wykonaniu misji. ;)

1

Ten kret Pereza nie poda się do dymisji. Jest jeszcze tyle rzeczy do zrobienia, żeby upodlić ten klub.

0

Ihattaren z PSV. Lewa noga z pokrętłem. Zwrotny z dryblingiem, potrafi posłać ciasteczko.

2

@Xartas Popieram. Jeszcze nie wiemy jak Ronald ułoży drużynę. To jest duża szansa dla Ansu na skrzydle. Może nawet Dembele by się ogarnął. Mielibyśmy dwa piekielnie szybkie skrzydła jak by Messiego dać do środka.

Zobacz wszystkie

53

Tja...tak samo jak pseudo komentatorzy eleven, którzy też inny mecz oglądają. Podniecają się poprawnym podaniem piłki zawodników Realu. A gdy Semedo wychodzi z pod pressingu 3-ech zawodników prześcieradeł i jeszcze dziurawi podaniem "Chaos na boisku zwany Viniciusem Jr." , to zero komentarza na ten temat. Jak się ogląda mecze komentowane przez panów ekspertów Twarowskiego i Nahornego, to takie "pitu pitu" pseudo jednostronnych komentatorskich wypocin z eleven, szuka się od razu przycisku mute na pilocie. Powinna być opcja oglądania meczu z komentarzem i bez komentarza.

23

"Zawodnicu będą musieli przestrzegać spersonalizowanych planów, aby nie stracić formy." Jakiej k**wa formy !?

16

Komentator załamany, że Real odpada.

15

On jest bardzo zły, bardzo zły...

11

Piotr Metz z Trójki złożył hołd dla Barçy za wczorajszą remontade i puścił piosenke - "Barcelona" Freddie Mercury & Montserrat Caballé. Coś pięknego.