O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1963
  • Liczba komentarzy 1210
  • Polecenia 3841

Komentarze

11

Vinicius 93 potencjału w fifie
Ansu Fati 90. Ktoś w ogóle oceniając spojrzał w jakim wieku są obaj zawodnicy i jak bardzo różnią się dojrzałością w grze?

0

@Damiano27psk Tylko fullmatchesandshows

0

A mnie irytuje, jak bramkarz nawet nie podejmuje próby interwencji

0

@tristan87 Jeśli serio masz, to rzuć na priv proszę

7

Hej wam! Wobec większej popularności snookera i bilarda w Polsce stwierdziłem, że warto wam się tutaj ogłosić. Mianowicie wiem, że wiele osób chciałoby dobrze grać w bilard, ale wydaje się to nieosiągalne. Natomiast zmienianie zaledwie kilku rzeczy w postawie, technice uderzenia czy też samym mostku potrafi znacznie przyspieszyć te postępy. Tak samo trzeba sobie wykształcić tzw. widzenie bilardowe. To, jak ułożyć w glowie plan i postępować według niego na stole. Ważna jest także umiejętność kontrolowania bili białej na stole. Jest też wiele schematów treningowych, których ćwiczenie pozwala znacząco podnieść poziom gry. Uważam, że te rzeczy, a także jeszcze kilka innych znacznie łatwiej jest opanować z pomocą osoby, która gra już na dość wysokim poziomie. Z tego też powodu postanowiłem zacząć organizować indywidualne lekcje bilardowe. Jeśli chodzi o mnie, to przygodę z tym sportem zacząłem jako mały chłopak trenując pod okiem jednego z najlepszych polskich zawodników w historii Radosława Babicy. Choć przeżyłem moment rozłąki z tym sportem, to od dłuższego czasu znów regularnie trenuje i gram na poziomie 2 ligi bilardowej. Niejednokrotnie udzielalem już lekcji dla osób na różnym poziomie i uważam, że jestem w stanie wszystko wytłumaczyć w jasny i przejrzysty sposób. Koszt takiej indywidualnej lekcji to 25 zł / h przy czym pierwsze dwugodzinne spotkanie jest w gratisie, żeby można bylo się przekonać, czy taka forma nauki wam odpowiada. A i raczej Poznań i okolice, nie dalej. Dzięki za przeczytanie, jeśli byłbyś zainteresowany proszę o kontakt w wiadomości prywatnej.
Pozdrawiam wszystkich Cules!
Ps. Będę bardzo wdzięczny za polecenia dla zasięgu. Z góry dziękuję!

Zobacz wszystkie

106

Gwarantuje że jakbyś jej zaproponował kilka milionów euro za sezon to by się zgodziła XD

99

PSG - Real ktokolwiek odpadnie będę zadowolony z tego że już go nie ma w lm :D

72

Jak oni są po takim meczu zadowoleni to ja nie mam pytań... Gdzie jest nasza Barcelona i kim jest ten człowiek, który udaje trenera?

70

Ależ udany interes zrobiła Barca. Każdy spodziewał się straty przynajmniej 35 mln a nie dość że zarobimy 10 to jeszcze pogral dla nas i zdobył kilka bramek. Powodzenia Paulinho!
Ps. Dzięki za nie bycie drugim Douglasem

68

Albo Messi w PSG XD