O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Romario
  • Ulubione zespoły FCB, AC Parma, Legia
  • Barcelonie kibicuję od 1994

Statystyki

  • Dni w serwisie 3284
  • Liczba komentarzy 119
  • Polecenia 236

Komentarze

1

Wczorajsza bramka Realu po Varze była modelowa. Tak powinno się go używać. Jak sędzia nie ma pewności to dogrywamy akcę do końca i sprawdzamy. Tylko dlaczego nie można tak zawsze sędziować?

0

Jak zwykle Barca na musiku, żeby kasę skołować do końca miesiąca i zamknąć budżet. Trafia się Juve, które nie ma nic przeciwko zawyżonej cenie bo pozbywa się gracza niepotrzebnego. Smutne to wszystko bo znowu zwiększamy limit płac, a co zrobimy z Pjanicem za 2-3 lata? Z taką pensją nikt go nie pozyska jeśli się nie sprawdzi i zostaniemy jak Real z Bale'm.

2

Fantastyczny mecz Barcy z 2004 leci właśnie na Eleven. W świetnym stylu zlaliśmy Real. To był początek Wielkiej Barcy po wieloletnim kryzysie. Łezka się kręci w oku jak oglądało się ich grę.

0

4

Asysta Braihwaite'a kapitalna. Może i tak mu nie zaliczą, ale świtnie to wyglądało. Druga jego "asysta" też niczego sobie!!!

Zobacz wszystkie

51

Lepsza gra na czas niż walka z czasem.

41

Przeprosiny rewelacja! Poszedł przepraszać do szpitala z bronią żeby szybciej dotarły do adresata. Gość jest niezniszczalny.

29

Jak sobie przypominam tę akcję z końcówki rewanżu z Interem w 2010 gdzie byliśmy tak blisko, ale sędzia widział inaczej to do dziś nie mogę sobie wybaczyć. Historia potoczyłaby się tak, że mielibyśmy pewnie 2 LM pod rząd bo Bayern był wtedy cienki, a nam jeden mecz nie wyszedł. Traf chciał, że to był akurat półfinał LM.

21

Zdecydowanie najlepsza 9 jaka grała w Barsie od kiedy jej kibicuję. Od momentu jego przyjścia Barca zaczęła wreszcie wychodzić z dołka, po sezonach bez pucharów. To m.in. Eto'o nadawał charakterystyczny styl Naszej drużynie. Gra kombinacyjna, umiejętność wychodzenia na czystą pozycję, balansowanie na granicy spalonego, pressing to cechy, które najbardziej mi u niego imponowały.
Byłem bardzo niepocieszony jak go wymienialiśmy na Ibrę. Miałem poczucie, że coś się skończyło.
Wielkie dzięki za wszystkie piękne chwile jakie przeżyłem oglądając Barcę z Samu w składzie, za gole w finałach LM i nie tylko.

10

Ani trochę nie żałuję, że się tak stało. Jestem przeszczęśliwy z awansu i nie obchodzi mnie czy był faulowany czy nie. Po tym wszystkim co w tym sezonie oglądałem w wykonaniu sędziów w naszych meczach, ile nerwów człowiek stracił na pajaców z gwizdkiem to szkoda gadać. Jak chwilę po meczu Barcy oglądałem Real i Cristiano szukającego najmniejszego kontaktu do gleby i karnego i tego wkurzania, że w jeden weekend mogło być +4pkt a jest -2pkt to szlag mnie trafiał.
Wiem, że to nie w naszym stylu tak awansować, ale który z Was chciałby się dzisiaj obudzić i pluć sobie w brodę, że było blisko ale zabrakło cwaniactwa do pełni szczęścia?