Mam nadzieję, że kontuzje będą Cię omijały, bo w tym momencie jest jedynym zdrowym stoperem pierwszego zespołu.

3

Duńczyk pokazuje, że zasługuje na kolejne minuty w zespole Barcelony.

2

Najlepsze: pierwsze 30 minut, Alba i Griezmann
Najgorsze: średnia 2 połowa, niestety znowu Trincao, zmiennicy którzy tym razem nie dali "powera" zespołowi.

2

Fajnie się od kilku meczy ogląda Barcelonę. W. dodatku mam nadzieje, że odzyskaliśmy Griezmanna na stałe... Mam nadzieje, na kilka ładnych minut dla zmienników, miło byłoby jeszcze ze 3-4 gole strzelić i nie stracić żadnego.

6

Zaczyna się nam robić ciasno w tej Barcelonie. Zakładając, ze Messi ma pewne miejsce o pozostałe 3 miejsca walczy dziś Coutinho, Griezmann, Dembele, Pedri i ta nasza duńska 9, a w obwodzie pozostają Trincao, kontuzjowany Fati... Szkoda, ze tak wielu ciekawych opcji Koeman nie ma w obronie. Przydałby się nam jeszcze jakiś pomocnik obok de Jonga, bo na razi Busi i Pjanic to nie są zawodnicy na odpowiednim poziomie. 2-3 dobre wzmocnienia w styczniu i możemy skompletować ciekawa ekipę. Oby tylko omijały nas kontuzje

Zobacz wszystkie

89

Barca jest bardzo inteligentna drużyną, w momencie, gdzie mają duży nawał meczów potrafią jednym meczem wygrać dwa mecze.

85

Jak dla mnie to jest kolejny świetny występ Roberto. Przypomina mi niektórymi kółkami Inieste, a niektórymi zagraniami Xaviego. Super, niech dalej się nam tak rozwija a niedługo nie będziemy potrzebowali kupować za 100 mln Pogby...

70

Reakcja Koemana na wynik do przerwy była wręcz idealna. Szkoda, ze nie udało się wyrwać 3 punktów, ale po takim meczu jestem pełen wiary. Oby do dobrej gry doszło jeszcze odrobina szczęścia...

69

Zycze Messiemu tego Copa America! Jak Suarez odpadl, to teraz w 100% kibicuje Leo. Nalezy mu sie to Copa America jak psu buda.

64

Dostaliście najniższą możliwą karę. Real zagrał 15 minut w tym meczu, reszta to tworzenie tła dla Barcelony