O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna, muzyka, tematyka II wojny światowej, motoryzacja
  • Ulubiony zawodnik Philip Cocu, Xavi Hernandez
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 1998

Statystyki

  • Dni w serwisie 2127
  • Liczba komentarzy 206
  • Polecenia 326

Komentarze

0

@barteq właśnie dlatego, że będą sobie krzyczeć takie kwoty to transfery będą o wiele tańsze po za tymi topowymi bo nikogo nie będzie na to stać. Coś gdzieś czytałem, że i Fifa będzie starała się zainterweniować w sprawie transferów jakimiś przepisami żeby nie wydawać w dobie kryzysu horędalnych sum za zawodników tylko w granicach rozsądku. A jak ktoś za takiego Neymara będzie sobie chciał 200 mln to w ogóle takich transferów nie będzie przez jakiś czas bo tak jak wspomniałem, nikogo nie będzie stać na takie wydatki. Wystarczy posłuchać chłopaków z Misji Futbol Kanału Sportowego, już się tam wypowiadał Smoku na przykład.

0

@barteq Rozumiesz to, że po zakończeniu kryzysu nikt już nie będzie robił transferów za 100, 150, 200 mln o nikogo nie będzie na to stać??!! Rynek transferowy w pewnym sensie wróci (może nie tak do końca) do cen z przed 15-tu lat.

0

Dobrze, że to tylko trzeci strój.

2

Komentatorzy Polsatu rozwodzą się nad Napoli i Milikiem, a nawet nie pochwalą Ter Stegena za świetną interwencję.

0

@BARCA1994MiSzCzu210 za taki kom mi poleciał ban.

Zobacz wszystkie

29

Pozbywanie się Chilijczyka byłoby lekko mówiąc nierozsądne. Gość "jaja ma jak dwa arbuzy", płuca z żelaza, siła fizyczna i charakter zwycięzcy. Nie narzeka jeśli siedzi na ławce i daje dużo od siebie jeśli już wejdzie na boisko. Barcelona zawsze kogoś takiego miała o podobnej roli co Arturo i takich ludzi potrzebowała i potrzebować będzie (patrz. Paulinho, Seydu Keita, swego czasu Yaya Toure czy Larsson w ataku). Osobiście jestem na "nie" pozbywając się Vidala.

21

Pozdrowienia dla Alcacera

19

@damian726 Wybrać kalekę na trenera i ogłosić demokrację w zarządzie? 

14

Aż miło było posłuchać przy tej przykrej sytuacji

12

Co Wy macie z tym Neymarem??!! Zawodnik słabszy niż jak od Nas odchodził. Ciągną się za nim afery i kontuzje. I obecnie jest kompletnie niepotrzebny.

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kto powinien być w niedalekiej przyszłości podstawowym prawym obrońcą Barcelony?