Następny mecz:  Barcelona  -  Girona     ·  Dziś o 20:45  ·  25. kolejka La Liga Eleven Sports 1   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz
Informacje ogólne

Imię:

KiS

Data urodzenia:

Brak informacji

Miasto:

Brak informacji

Zainteresowania:

Motoryzacja , Piłka Nożna , Muzyka.

Ulubiony zawodnik:

Messi Ronaldinho Iniesta Neymar

Ulubione zespoły:

FC Barcelona

Barcelonie kibicuję od:

Brak informacji

Kontakt
Statystyki

Data rejestracji

5 czerwca 2014

Dni w serwisie

1360

Liczba komentarzy

4615

Ocena komentarzy

+14608

Najlepiej oceniane komentarze
 • kkbarca
  Polecają 134


  Przychodzi stara babcia do centralnego banku i chce wpłacić 5 Milionów Euro na książeczkę. Ale chodzi o tyle pieniędzy, wiec chce tylko osobiście rozmawiać z naczelnym dyrektorem. Dyrektor pyta, w jaki sposób babcia doszła do takiej sumy. Babcia mówi:
  -Przez zakłady.
  -Jak to przez zakłady?
  -No tak zakładam się z ludźmi o rożne sprawy. Mogę się z panem założyć o 10 tys. ze pan ma kwadratowe jajka. Dyrektor śmieje się i przyjmuje zakład (chodzi przecież o duża sumę, on wie dokładnie ze nie ma kwadratowych jajek). Babcia mówi, ponieważ chodzi o dużo pieniędzy, przyjdę jutro o 10 z moim adwokatem i wtedy stwierdzimy kto zakład wygrał.
  Dyrektor banku centralnego nie śpi cala noc, sprawdza kształt jajek no i jest przekonany ze są okrągłe.
  Następnego dnia przychodzi babcia z adwokatem, dyrektor ściąga spodnie. Babcia mówi, przepraszam, ale chodzi o tyle pieniędzy, musiałabym jajka wziąć do ręki, żeby się przekonać, czy naprawdę nie są kwadratowe. Dyrektor zgadza się (chodzi przecież o duża sumę). W chwili adwokat babci zaczyna tłuc głowa o ścianę.
  Dyrektor banku pyta:
  -co się dzieje z pani adwokatem?
  -Ach, nic, ja się z nim założyłam o 50 tys. ze dziś rano o 10-tej będę trzymała w ręku jaja dyrektora banku centralnego .

 • kkbarca
  Polecają 122

  Właśnie upralem w pralce własnego kota , wkładalem czarne ciuchy do prania i wszedł do pralki a , że jest czarny to go nie widziałem i zamknąłem drzwiczki po czym wcisnalem Start , parę minut później usłyszałem bleszczenie w sumie nawet nie wiedziałem skąd dochodzi ale kiedy wpadłem do łazienki moje oczy ujrzały wirujacego kota. Szczęście w nieszczęściu , że nic mu się nie stało... właśnie suszy się na grzejniku ;)

Ostatnie wystawione oceny

11. kolejka La Liga Niedziela, 6 listopada 20:45 Transmisja: Eleven

Gorące tematy