O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1995

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3700
  • Liczba komentarzy 2632
  • Polecenia 7854

Komentarze

0

@cat_r37 I jest lepszy, ale jak to mówią z ch bata nie ukręcisz. Dopóki nasza starszyzna będzie grała z fochem to nawet Klopp nic z nich nie wyciągnie.

0

Patrząc na zarządzanie naszym klubem każdy będzie lepszy od Bartka

0

Trochę mi się urwał film w sprawie meczu Deportivo z Fuenlabradą, czy ktoś może w 2 zdaniach streścić o co tam chodzi?

2

Kiedyś prowadziłem tu dyskusję z użytkownikami na temat Lewisa Hamiltona i dzisiaj mamy kolejny dowód potwierdzający moją tezę. Hamilton to świetny kierowca, ale nikt wcześniej nie miał tak potężnej przewagi sprzętowej jak On przez ostatnie kilka lat. Nikt też nie ma tak potężnego farta. Szcęście tego człowieka jest nieogrsniczone, zawsze zdarzy się coś co Mu sprzyja. Nawet kapcia łapie w dobrym momencie.

1

@Comentateiro Tylko że ten cudowny Zidane nie wygrałby nic gdyby nie nasza niebywała indolencja i totalne frajerstwo. O sędziach już nawet nie wspominam.

Zobacz wszystkie

122

Ja chyba jestem jakiś dziwny, co Wy za bzdury wypisujecie? Oczywiście współczuję kontuzjowanym, ale im słabszy będzie Liverpool tym przecież dla nas lepiej. „Chciałbym wygrać z najmocniejszym Liverpoolem” bla bla bla... Ciekawe co byście mówili gdyby było 2-2 po pierwszym meczu. Teraz wszyscy cwaniakują. Ja tam wolę puchar w gablocie i kolejny histoeyczny tryplet. A Valencia w finale niech zagra choćby rezerwami - w d***e to mam. Byle Barcelona wygrała.

122

Zrównanie Francji z najlepszymi ligami to absurd porównywalny ze Złotą Piłką dla Modrica.

101

Dembele jest encyklopedyczną definicją nieoszlifowanego diamentu. Ma niesamowite możliwości, co pokazuje niemal w każdym meczu. Ma chyba największą na świecie lekkość w prowadzeniu piłki, obie nogi, drybling i strzał. Jednocześnie widać że za bardzo chce i nie zawsze podejmuje dobre decyzje.
Może być z niego przegenialny piłkarz, mam nadzieję że spokój Valverde i autorytet Messiego pozwolą Mu dojrzeć.

80

2 lata temu mógłbym się zgodzić. Rakitic zrobił potężną robotę na MS, a Modric zebrał laury.

80

Już dawno przestałem ogarniać Real... Amator na ławce, bez taktyki, Modric bez formy, Kroos podający do najbliższego, beznadziejne BBC, sfrustrowany Cristiano, obrona ciągle robiąca błędy i nienajlepszy ostatnio Navas. To wszystko jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zmienia się w drużynę, która potrafi dosłownie zmiażdżyć każdego przeciwnika. Nie-ro-zu-miem już z tego nic...