O sobie

  • Zainteresowania różnorakie
  • Ulubiony zawodnik Xavi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od dawna

Statystyki

  • Dni w serwisie 2965
  • Liczba komentarzy 573
  • Polecenia 1446

Komentarze

1

@Azi Akurat Puig moim zdaniem to nie powalczy o miejsce w składzie, choć chciałbym żeby przynajmniej w drugiej połowie zagrał. O miejsce powalczy więc co najwyżej pięciu pomocników.

14

A ja mam nadzieję, że pokaże się z dobrej strony i dostanie szansę w drużynie Setiena. Awansu życzę akurat Barcelonie, ale chciałbym, żeby Coutinho pokazał właśnie w takim meczu, że warto jeszcze dać mu szansę.

1

@Bykunn Tak. Jeśli ktoś chce się zabić, to nikt nie powinien rościć sobie prawa do powstrzymywania go.

1

@Maniek9444 Volenti non fit iniuria, to w prawodawstwie powinno być stosowane bez odstępstw.

3

@otylla12 Może jeszcze się uda. Interu bardzo długo nie było w Champions League, niedawno wrócili (myślę, że na dobre) i prawdopodobieństwo bramki Leo wzrosło.

Zobacz wszystkie

52

On wygrał już wszystko, co się dało w piłce. Nic dziwnego, że motywują go tylko najsilniejsi albo - w przypadku Realu - znienawidzeni przeciwnicy. ;)

42

Ja bym bezwzględnie nie ryzykował zdrowia Gerarda. Obok Kolumbijczyka niech lepiej zagra ktokolwiek, Pique w dobrej dyspozycji potrzebny jest Barcelonie w najważniejszych meczach i w Lidze Mistrzów potrzebna jest najlepsza możliwa wersja Barcy Valverde. Wolę żeby na stoperze zagrał jutro Sergio Busquets, Sergi Roberto czy nawet któryś zawodnik z Barcy B. To tylko Getafe, a w tej fazie sezonu trzeba już nawet nie tyle rotować składem, ile po prostu najważniejszych zawodników oszczędzać, a tym bardziej nie ryzykować kontuzją, kiedy to ryzyko jest zwiększone.

27

Messi jest fenomenem na skalę światową i historyczną w sporcie. Każdy zawodnik, uzyskując miano legendy zmienia otoczenie, aby pokazać więcej i więcej. Leo ze swoim przywiązaniem do ukochanego klubu obala schematy, zmieniając jedynie buty, by pokazywać kolejne tajniki swojej magii.
Leo = Barcelona

25

Takiego trenera potrzebowała Barcelona!

25

Właśnie tak, jak piszesz. Leo najlepiej wiedział, czy był faulowany, czy nie. Jeśli nie, to jasne, że VAR-em drużyna nic nie zyska, więc tak właśnie powinien się zachowywać kapitan.