O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3800
  • Liczba komentarzy 860
  • Polecenia 656

Komentarze

0

@adaskooow była jakaś klauzula, że jeśli nie rozegra danej liczby spotkań to odejdzie za określoną (niską) kwotę. I brakło mu chyba jednego meczu.

3

@Rhaan może mają jeszcze braki defensywne ze względu na młody wiek, ale polecam się jednak przyglądnąć jak ciężko w trakcie meczu pracują w defensywie.

4

@adukla z miejsca najprawdopodobniej nie, ponieważ ma 17 lat. Jednak przy odrobinie zaufania będzie kotem. Wiem, że nie ocenia się po kompilacjach, ale oglądając wybrane 10 minut z tego sezonu to na chwilę obecną nie mamy takiego pomocnika.

7

Z praktycznego punktu widzenia awans byłby korzystny i przy tym trenerze mógłby dać wiele dobrego, jednak istnieje ryzyko, że nasze talenty pod pretekstem wyższej klasy rozgrywkowej byłby tam przetrzymywane zbyt długo, tak jak to już miało miejsce. Barca B musi być odskocznią 1-2 sezony i idziesz dalej, sprzedaż/wypożyczenie/pierwsza drużyna. W segunda naszej młodzieży mogłoby być zbyt ciężko i ponownie sprowadzałoby się doświadczonych graczy, żeby tylko utrzymać ligę.

4

Piękne statystyki. Jak bym się przyglądnął jeszcze pozycji nr 1 w tym zestawieniu. Będzie z niego klasa światowa, a pewnie można go wyciągnąć za stosunkowo niewielkie pieniądze.

Zobacz wszystkie

60

Espanyol mógłby się zgodzić, gdyby kwota transferu nie była zbyt wygórowana.

48

1 - trener
2 - na rezerwowego bramkarza najlepiej ściągnąć jakiegoś doświadczonego 30+
3 - tak jak pisano wyżej, De Ligt i pewnie Todibo jako 4
4 - konkurencja dla Alby, z drugiej strony realna szansa dla Wague i Samedo,
5 - Sergi R. do pomocy, albo out
6 - Wydaje mi się, że Cou u innego trenera wróciłby na właściwe tory.
7 - Suarez, ktoś musi zrobić porządek i ściągnąć wartościowego napastnika do pierwszego składu. Mimo ilości strzelonych bramek jego gra wygląda tragicznie.

21

Jestem za Barca, dlatego po cichu kibicuje Slavii

17

Odpoczynek odpoczynkiem. Jesteśmy pod forma indywidualnie (większość zawodników) i jako zespół. Taktycznie również kulejemy, tak w ataku jak i w obronie. Odpoczniemy, może coś się poprawi, ale patrząc na styl gry Barcy za obecnego trenera to jeśli przejdziemy Lyon i trafimy na mocnego przeciwnika jedynie Messi z pomocą Ter Stegena mogą dać nam awans. Najbardziej szkoda Messiego. Lata uciekają, indywidualna forma nadal nieosiągalna dla innych, a tutaj takie "bagno".

15

Absolutnie żadnych transferów!!!
Ewentualnie Sandro i/lub Munir na wypożyczenie lub sprzedaż.
Dojdzie Arda z Vidalem i może powstać problem przepychu, co może źle wpłynąć na drużynę.