O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3700
  • Liczba komentarzy 853
  • Polecenia 632

Komentarze

0

Nigdy nie zrozumiem po co trzeci bramkarz. Trzecim powinien być pierwszy z drugiej drużyny.

0

@Bykunn konstytucyjnie małżeństwo to związek dwojga osób o odmiennej płci, więc pogadane. Z drugiej strony chodzi zapewne o kasę i ulgi podatkowe dla małżeństw, dlatego niech głosują na konfederacje, a nie Biedronia. Konfa będzie dążyła do obniżenia podatków i będzie po problemie za kilka/kilkanaście lat. Jeśli chodzi o adopcję to dajmy sobie spokój.

0

@Borneo Wczoraj widziałem jak Bosak mówił, że oczywiście jest eurosceptykiem, ale obecnie w Polsce jest inne nastawienie, więc nikogo nie będzie przekonywał i nie będzie działał wbrew woli ludzi. To raz.
Dwa. Uważam, że kraje europejskie niekoniecznie mają takie same wartości, mentalność i kulturę, żeby wszystko było zarządzane centralnie.
Trzy. Mocno w to wierzę, że gdyby Polska w tym czasie miała czystych polityków, potrafiących zarządzać i nie patrzących na własną kieszeń to moglibyśmy być obecnie przynajmniej w tym samym miejscu gospodarczo, a do tego zachowując suwerenność.
Cztery. Nie podważam Twoich studiów i twojej wiedzy w temacie UE. Z tym, że jako człowiek inteligentny dobrze wiesz, że każdą kwestię można przedstawić na różne sposoby i twierdzić, że ma się rację. Mi wystarczy to, że jest to twór biurokracji i tysięcy posłów, którzy często za nie robienie kompletnie niczego stają się milionerami, a ja jako szary obywatel muszę się na to składać.
Pięć. UE narzuciła nam limity gospodarcze, które zniszczyły wiele firm.
Sześć. Zgodzę się z Tobą, że UE może i częściowo nas chroni przed PiSem, ale nie ochroniła nas przed PO i PSL. Sprzedali co mogli. Pis w sumie w większości też robi co chce, więc gdyby nie UE to szybciej doszłoby zapewne do rozlewu krwi, aż JK wywieźliby na taczkach.
Siedem. Jedyną opcją, która MOŻE (nie wiem, czy to zrobi, ale daje nadzieje) zrobić porządek jest Konfederacja. Trzeba zacząć od Bosaka i zobaczyć co dalej będzie się działo.

1

Bez obcięcia kasy Messiemu jest to niewykonalne.

3

@Borneo Bosak nie twierdzi, że musimy wyjść z UE. Twierdzi, że musimy być niezależni. UE która wspiera i daje większe możliwości jeśli chodzi o rozwój gospodarczy (m.in. usprawnienie współpracy gospodarczej między tymi państwami) na TAK. UE która miesza się w większość spraw wewnętrznych Polski i narzuca różne niekorzystne dla nas przepisy na NIE.

Zobacz wszystkie

60

Espanyol mógłby się zgodzić, gdyby kwota transferu nie była zbyt wygórowana.

48

1 - trener
2 - na rezerwowego bramkarza najlepiej ściągnąć jakiegoś doświadczonego 30+
3 - tak jak pisano wyżej, De Ligt i pewnie Todibo jako 4
4 - konkurencja dla Alby, z drugiej strony realna szansa dla Wague i Samedo,
5 - Sergi R. do pomocy, albo out
6 - Wydaje mi się, że Cou u innego trenera wróciłby na właściwe tory.
7 - Suarez, ktoś musi zrobić porządek i ściągnąć wartościowego napastnika do pierwszego składu. Mimo ilości strzelonych bramek jego gra wygląda tragicznie.

21

Jestem za Barca, dlatego po cichu kibicuje Slavii

17

Odpoczynek odpoczynkiem. Jesteśmy pod forma indywidualnie (większość zawodników) i jako zespół. Taktycznie również kulejemy, tak w ataku jak i w obronie. Odpoczniemy, może coś się poprawi, ale patrząc na styl gry Barcy za obecnego trenera to jeśli przejdziemy Lyon i trafimy na mocnego przeciwnika jedynie Messi z pomocą Ter Stegena mogą dać nam awans. Najbardziej szkoda Messiego. Lata uciekają, indywidualna forma nadal nieosiągalna dla innych, a tutaj takie "bagno".

15

Absolutnie żadnych transferów!!!
Ewentualnie Sandro i/lub Munir na wypożyczenie lub sprzedaż.
Dojdzie Arda z Vidalem i może powstać problem przepychu, co może źle wpłynąć na drużynę.

Media

Liga typerów

1 lefreux 84 pkt
2 maryjan240282 79 pkt
3 Tridente2015 79 pkt
4 mario1966 78 pkt
5 maciek2164 76 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?