O sobie

  • Zainteresowania Szachy, sport, literatura s-f i fantasy
  • Ulubiony zawodnik Marco van Basten, Messi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Ac Milan,
  • Barcelonie kibicuję od 1992

Statystyki

  • Dni w serwisie 2614
  • Liczba komentarzy 177
  • Polecenia 86

Komentarze

0

@Mike74 Zdecydowanie najlepsze Trio

0

@Pyrzo_Barca Chcesz na ławkę faceta z którego mało kto był zadowolony i to w dodatku zaraz po tym jak umarło mu dziecko????? BRAWO

2

Witam Drogi redaktorze,
Owszem możecie mnie nazwać sezonowcem, możecie sami mnie złośliwie sadzać na ławkę lub odsyłać do football managera itp.
Co do zasady mogę zgodzić się z zasadniczym problemem jakim jest zarząd. Pytanie czy uniewinniony Rosell coś zmieni lub ktokolwiek inny. Pamiętam czasy wieszania psów na Laporcie, a wyniki były.
Jednak !!!
To, że naszym grajkom brak motoryki nie jest winą zarządu. Z całym szacunkiem odniosę tu się do NBA lub NHL gdzie jest w Ch. więcej obciążeń i wyjazdów, latania z jednego końca Stanów po drugi i Kanadę, a jednak zawodnicy dają z siebie wszystko.
moim zdaniem cały sztab szkoleniowy jest beznadziejny.
Poza tym strata gola w drugiej minucie nie jest winą braku kondycji.

Valverde jakim dobrym trenerem by nie był nie nadaje się do Barcelony, zabił jej ducha , motywację i brak mu pomysłu na grę. Moze i jest dobrym taktykiem, ale nie potrafił przygotować zespołu do kluczowych meczów w poprzedni sezonie.
Generalnie jego mierną taktykę bronili Messi, Suarez i Rakitic.
Zmarnował i marnuje talent wielu wybitnych zawodników, bo sam nie wie czego chce i czego ma wymagać od zespołu.
Mógłbym wiele jeszcze dodać, ale po prostu brak mi słów. Coś musi się zmienić - trener jesli już to na jeden sezon i po ME szukać następcy wśród elity. Natomiast jestem pewny, że z Valverde osiągniemy w tym sezonie poziom Realu - a może o to właśnie chodzi???

0

Rozumiem, naprawdę rozumiem wylewanie pomyj na ławkę trenerską. Sam najchętniej posłałbym Valvedre do stu diabłów. Owszem zgodzę się ze wszystkimi, którzy twierdza, ze to dobry, ba nawet bardzo dobry trener. Niestety najzwyczajniej w świecie nie nadaje się do takiego klubu jak Barca. Praca go przerosła, przygnębiła i on sam nie widzi już światełka w tunelu tylko ze względu na piłkarzy nie chce się do tego przyznać.
Gość się wypalil. Natomiast proszę tych, którzy już widza go na bruku o podanie mi alternatyw???
Mamy początek sezonu, dodatkowo rok ME więc proszę o sensowne kandydatury. Bo jeśli ktoś mi napisze Xavi, Klopp, Wenger lub wywalony z hukiem Marcelino to nie mamy sensu dyskutować.
Na chwilę obecną moim faworytem jest Carlos Queiroz pytanie czy będzie chcieć odejść z reprezentacji Kolumbii, poza tym dość długi czas był poza gra w Europie

1

@jk_21 No właśnie tu nie chodzi już o zwolnienie trenera. Na rynku brak jest alternatyw. Boje się, że zamiana Valdusia na Mou byłaby zbyt dużym szokiem dla naszych gwiazdek. Jedyna nadzieja w trenerach prowadzących reprezentacje narodowe. Koeman, Loew moze Carlos Queiroz

Zobacz wszystkie

7

Największymi wyzwaniami są:
1. Uniezależnić się od decyzji zarządu w szczególności hiszpańskiego G. Laty
vel "sezon w zasadzie udany"
2. Wyrzucić wszystkich ze sztabu szkoleniowego i wymienić na fachowców, w szczególności trenerów od przygotowania fizycznego
3. Zaostrzyć dyscyplinę, wprowadzić bardziej dotkliwy system kar celem motywacji piłkarzy.
4. Porozmawiać ze skautami o swoich przyszłych oczekiwaniach.
5. Przeprowadzić osobiście czystki w zespole i znaleźć najlepszych możliwych zmienników

5

jest kurwa jest. I jeszcze raz mi powiedzcie, ze to Pedro powinien zostac bo jest wychowankiem. Won z Pedro, a Alexis walczak musi zostać

5

najwiekszym atutem Pedro jest pierdo.... klarownych sytuacji

5

Dani Alves nie był spektakularny. To za mało, on był niewiarygodnie spektakularny. Nawet dziś kiedy jest wyraźnie słabszy, jest jednym z 10 najlepszych piłkarzy na swojej pozycji.

4

zakladajac, ze Ter stegen ma kosztowac ok. 17-19 wole dac 25-28 za Courtoisa