O sobie

  • Zainteresowania sport, motoryzacja
  • Ulubiony zawodnik MESSI
  • Ulubione zespoły Fc Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2460
  • Liczba komentarzy 112
  • Polecenia 129

Komentarze

1

Co to w ogóle jest za podejście trenera? Takie mecze są warte 6 pkt. I takimi meczami się przegrywa mistrzostwo. Setien Twój zegar tyka...

0

@Andi18 Owszem Xavi nie ma zbytnio doświadczenia w trenowaniu wielkich drużyn, możliwe że przed potencjalnym objęciem ławki trenerskiej w Barcelonie powinien spróbować swoich sił w innym europejskim zespole. Niemniej jednak chciałbym nadmienić tym którzy nie wiedzą jaką rolę pełnił w szatni Xavi... nie bez powodu miał pseudonim Generał. Chciałbym go kiedyś zobaczyć w roli szkoleniowca Blaugrany!

1

Fc Barcelona to moje marzenie!
Ile już lat czekam na jego spełnienie...
Czas płynie jak rzeka,
gra marzeń i wspomnień ucieka.
Wyjazd na camp nou planuję,
na dniach bilet kupuję.
Ruszam w podróż mych marzeń,
z pewnością nie zabraknie wrażeń!
Cel podróży zobaczyć geniusza futbolu,
co strzela w meczu co najmniej po golu.
Leo Messi wirtuoz piłki, pchła atomowa,
Potrafi zakręcić piłką, że aż boli głowa.
Chcę własne oczy jego grą zaskoczyć,
Zanim piękną karierę postawnowi zakończyć.
Życzcie mi szczęścia i powodzenia,
abym wkrótce z Barcelony przesłał wam pozdrownienia!

2

"Gdybyśmy lepiej poprowadzili mecz ze Slavią, gdybyśmy strzelili gola, wszyscy byliby spokojniejsi. W pierwszej połowie nie potrafiliśmy zinterpretować gry, ale w drugiej to poprawiliśmy i spisywaliśmy się lepiej. Trzeba akceptować rzeczy takimi, jakimi są."
Gdy to czytam przecieram oczy ze zdumienia!
Co też on wygaduje???!!!
Mecz ze Slavią to była katastrofa, strzelenie jednego gola nie załatwia sprawy, nie widzę dużej różnicy między połowami i NIE AKCPETUJEMY jako kibice tego stanu rzeczy.
Chłopie zastanów się co się dzieje w Barcelonie skoro w takim meczu ze Slavią najwięcej kontaków z piłką w meczu miał stoper, a sam Ter Stegen miał więcej kontaków z piłką niż Messi!

0

Messi powinien być jeszcze ostatnim stoperem i zastąpić bramkarza

Zobacz wszystkie

14

"Barça nie chce płacić więcej niż 40 mln euro i jest gotowa włączyć do transakcji Alexisa Sáncheza" . Jak czytam takie posty redakcji to aż mnie do góry rzuca !!! Przecież sami niedawno napisaliście, że Alexis zostaje, bo Lucho tak chce ?! To jak w końcu jest ???

14

Ja kompletnie nie rozumiem zarządu... Jak można sprzedawać najlepszego zawodnika ubiegłego sezonu w Barcelonie, gracza który zaliczył udane mistrzostwa? Jak sobie pomyśle że zamiast niego zostanie Pedro to szlag mnie trafia.

7

Po tym meczu widać, że Barcelona nie zrobiła jednego podstawowego transferu... nowego trenera.

6

Kupią Paulinho za 40 mln, po roku okaże się, że sie nie sprawdził i będą szukali za rok nastepnego... Może wtedy Seri będzie na celowniku, tylko że może z 40 zrobić się 100 mln...

6

haha ale mi zemsta, 400 mln, proszę bardzo :D