O sobie

  • Zainteresowania sport, film, ksiazka, pl hip-hop
  • Ulubiony zawodnik Xavi, Iniesta, Messi, Kobe Bryant, LeBron James
  • Ulubione zespoły Fc Barcelona, Arsenal Londyn, LA Lakers
  • Barcelonie kibicuję od odkąd pamiętam !!!

Statystyki

  • Dni w serwisie 1441
  • Liczba komentarzy 243
  • Polecenia 704

Komentarze

4

@Kajtek77 Dlaczego w Afryce nie ma aptek ??? Bo nie można jeść tabletek na pusty żołądek.

0

@Yoshi94 akurat ja wyrabiam swoje zdanie na różnorakie tematy poprzez własne doświadczenia i zbierane opinie a nie sugeruję się potocznym i ogólnie dostępnym źródłem materiałowym . Oczywiście różne dane mogą być odnośnikiem do własnej interpretacji , ale indywidualizm sprawia , że jesteśmy unikatowi . Ogólnie mecze oglądam z angielskim komentarzem bądź przy wyłączonym dźwięku , slucham wtedy muzyki . Dzięki za zwrócenie uwagi i przedstawienie swojego własnego punktu widzenia , przypisano i zaktualizowano . Pzdr i miłej niedzieli .

0

@axegrinder można przeanalizować , ale niedokładny kąt kamery . https://youtu.be/WcFQ3LdiiCA" target="_blank" rel="nofollow">https://youtu.be/WcFQ3LdiiCA

0

@Yoshi94 rozumię , że Ty masz ukończony kurs w przepisach piłki nożnej , zrobione fakultety i magistra w dziedzinie spalonych hmm ??? Punkt widzenia zależy od punktu patrzenia , każdy ma prawo do własnej interpretacji danego wydarzenia bez względu na ogólnie przyjęte zasady i nie mówię tylko o sporcie . Skoro masz tak wszechstronną wiedzę jeśli chodzi o przepisy itd . , może będziesz analizował każdą pomeczową akcję aby uświadomić czytelników o ich błędach . Ty zapewne jesteś osobnikiem , który nie myli się na żaden temat i jakąkolwiek negatywną opinię względem swojej osoby odpiera atakiem ? Polecam trochę dystansu do życia . pzdr .

2

@RysPicz Zaliczone , co do egzorcyzmów znajdziesz fajny dokument na YT z oryginalnych egzorcyzmòw na których owy film był wzorowany , wywiad z księdzem , który przeprowadzał egzorcyzm jak i taśmy dźwiękowe z całego procesu . pzdr .

Zobacz wszystkie

49

A Coutinho grając na swojej pozycji asysta i bramka ... Brawo ... A mecz jeszcze trwa ... EV ma jednak talent do marnowania talentów ...

39

Dobry ruch , niech czeka na zmiany na górze i wtedy witamy z Xavim na pokładzie. VeB.

21

Fajnie , że zaczyna wprowadzać własną filozofię. Zastanawia mnie jak piłkarze na to zareagują. Podoba mi się pomysł z podawaniem nazwisk , gdyż piłkarz musi być gotowy w 100 % w dniu meczu, a co za tym idzie nie może sobie pozwolić na rozluźnienie w dniu poprzedzającym mecz. Sprawy biznesowe czy prywatne interesy mogą załatwiać po zakończeniu kariery . Zarabiają wystarczająco dużo by zostawic pewne sprawy na później. Pzdr . VeB.

20

Cieszy 1pkt zdobyty na trudnym terenie chociaż stylem gry wyglądaliśmy jak Magda Gessler bez bielizny , niby zaciekawienie jest ale nie da się oglądać .

20

Najlepsze to jest to , że mecz się w końcu skończył i nie potrzeba bylo kontynuować oglądania tej żałosnej gry + kibice i doping .

Najgorsze to , że drużyna z jajami , wolą walki i charakterem przegrywa.