Za dwa lata ? Co on liczy jeszcze na przedłużenie kontraktu u nas !

9

Twoich dokonań raczej nikt nie będzie podziwiał!

5

Po takim meczu to my musimy obawiać się Bayernu a nie oni nas. Bayern dziś z zaliczka 3:0 grał do końca i 4:1 A my bronimy wyniku dającego awans! To samo było z Romą i Liverpoolem ta drużyna nie wyciąga wniosków a trener to już zupełne nieporozumienie!

0

@TeKa Oglądałeś drugą połowę ? To było dno i wodorosty i nic nie zmienił przez całą połowę taki trener to może okręgówce prowadzić drużyny !

7

Beznadziejny trener całą drugą połowę bronił wyniku , no chyba że trenował obronę przed Bayernem !

Zobacz wszystkie

93

Dwa mecze z tym samym przeciwnikiem i dwa różne zestawienia pomocy i widać ile daje młodość polotu w naszej grze . Jeśli nadal EV będzie się upierał przy dziadkach to niech spada z tego klubu !

92

Oni tak boją się panicznie zagrać piłkę za plecy czy w uliczkę że jak będzie strata to będą musieli zapie..... by odzyskać piłkę że wola nie ryzykować. Parę razy widziałem jak w pierwszej połowie się urwał Griezmann ale co z tego jak lepiej podać do kumpla z boku !!!

89

Gwizdy były w twoją stronę jakbyś nie załapał !

80

No i Ernest zaimponował całej La Rambli ! Brawo.

72

Spi.... z tym Paulinho . Takich zawodników co mają pełnić rolę Keity kupuje się po 5-10 mln. a nie 40 !!!!