O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Barca
  • Barcelonie kibicuję od 1994

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4200
  • Liczba komentarzy 5688
  • Polecenia 14474

Komentarze

0

@Barcanajlepszyteam To prawda że ci specjaliści nie potrzebnie wygadywali takie bzdury że szczepienie chroni przed zachorowaniem. Było to oczywiste że to bzdura, ale szczepienie pomaga w łagodniejszym przejściu choroby.

1

@KrychaFCB chodzi o to aby twój system odpornościowy w porę zareagował za nim choroba zrobi spustoszenie w twoim organizmie. Ale widzę że niektórzy nie za bardzo wiedza o co chodzi ogólnie ze szczepieniami.
Zaszczepiony jest narażony na zachorowanie tak jak i nie zaszczepiony ale z ta różnica że organizm wie już z czym walczy. Nic dziwnego że ludzie nie chcą się szczepić jak ktoś rozpowszechnia takie bzdury o tym że szczepionka chroni przed zachorowaniem i nie tłumaczy w jakim celu tak naprawdę jest szczepienie.
Później takie gadanie że szczepionka nie skuteczna bo ludzie chorują.

1

Ciekawe jakie warunki proponuje Barcelona a jakie są wymagania agenta Dembele .

0

Fati łapie kontuzje jakby zagrał 50 meczy pod rząd i jego mięśnie nie wytrzymywały. A tu cyk gość zagra półtora meczu i kontuzja 2 miesiące .
Załamka

5

Dembele idź ratuj Newcastle przed spadkiem . Może ze 20 baniek udałoby się zarobić

Zobacz wszystkie

125

Ben Arfa
„ To najpiękniejszy tytuł w karierze. Zrobiliśmy prawdziwą remontadę. Ale oni są do tego chyba przyzwyczajeni”.

Ale pocisk w PSG :-D

91

Jest pan prezesem federacji hiszpańskiej, kilkadziesiąt godzin przed pierwszym meczem dowiaduje się, że selekcjoner podpisał kontrakt z klubem i po mundialu odchodzi. Co pan robi?Boniek: Zwalniam go w pięć minut. Chodzi o to, w jaki sposób wszystko się odbyło. Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której informację o tym, że Adam Nawałka poprowadzi po turnieju AC Milan, przeczytałbym na Twitterze albo w mediach. Gdyby Adam chciał zostać szkoleniowcem Milanu, byłbym zadowolony, ale zrobilibyśmy to inaczej. Jeśliby przyszedł i powiedział, że po mistrzostwach odchodzi, pogratulowałbym i zorganizował wspólną konferencję prasową. Gdyby postąpił tak jak Lopetegui, nie wahałbym się ani sekundy.

Przegląd Sportowy


Większość prezesów by tak raczej postąpiła jak Rubiales a biali się sapią.

86

Na tą nagrodę Zapracowal Real Madryt a nie Ronaldo. Szkoda że Barcelona niezapraowala na Messiego......

81

Fajnie ze Cilessen zagra 2 klasyki

76

Jak Barca dostanie Atletico albo Bayern a Real Leicester albo Monaco to to już będą jaja. To już korupcja totalna i smarowanie na potęgę bo ileż można mieć takie losowania.