O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3485
  • Liczba komentarzy 1283
  • Polecenia 545

Komentarze

0

@RomanHoffer Nie chcę bronić Korwina, ale facet ma Zespół Aspergera. Poczytajcie sobie o tym to zrozumiecie dlaczego tak się zachowuje i brakuje mu empatii. Są też zalety tego zaburzenia bo dzięki temu - swoją specyficzną osobowością - zwrócił na siebie uwagę ludzi i bez tego by mógł nie być tam gdzie jest. Co ciekawe Messi też to ma. Pokrótce: dziwactwa i zaburzenia empatii, ale również ponadprzeciętne zdolności intelektualne w często wąskich apektach, choć nie ma reguły. Takie osoby często są bezkonkurencyjne w swoich branżach, ale mają problemy z relacjami z innymi ludźmi. Znani z zespołem Aspergera oprócz Messiego to: Bill Gates, Tesla, Edison, Einstein, Mozart, Andersen, Hopkins, a wg pentagonu nawet Putin.

0

@pluszek Masz rację. Jednakże pierwszy raz od prawie 10 lat na tym forum pozwoliłem sobie wylać swój osobisty żal na gościa bo definitywnie na to zasłużył.

0

Bartomeu chodzi bez okularów, żeby czasem w michę nie dostać...

0

... nie dało się wcześniej go ściągnąć ?

2

@Maniek9444 Dobry troll. Chapeau bas.

Zobacz wszystkie

58

Ktoś to w końcu powiedział. Nic dodać nic ująć. Real Madryt = Galaktyczni Farciarze. Barca = Śpiąca Królewna. Zidane = Łysa Czarownica :D

36

Ludzie. Błagam. Czytajcie newsy na tej stronie, ewentualnie na oficjalnej stronie FCB i omijajcie onety, wp i inne gady szerokim łukiem.

28

Zidane już sra w gacie.

21

Intelektem nie błysnąłeś ;)

18

Za Guardioli takie słowa to była kurtuazja i szacunek dla przeciwnika. U Valverde jest strach i niepokój.