O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3500
  • Liczba komentarzy 1096
  • Polecenia 356

Komentarze

2

Tak mu kazali mówić, bo chcą ściągnąć jakiegoś Boatenga

0

Indyk myślał o niedzieli, a w sobotę łeb mu ścięli. Nie lubię, jak ktoś wybiega przed orkiestrę.

1

Nie wiem, jak można ufać szmatławcowi ​France Football, gdy ten ewidentnie ukradł Leo Messiemu 4 Złote Piłki, a może nawet 5

0

Barcelona to jest teraz taka drużyna, która gra świetnie, każdy mecz jest najlepszy w sezonie... Tylko wyników nie ma. I - co najważniejsze - bramek.

1

@Black_Wolf_95
Tu nie chodzi o psioczenie. Prawda jest tak, że jesteśmy kolejnym AC Milan czy Manchester United. Zostaliśmy daleko w tyle, by nie powiedzieć: w czarnej d....e! Mieliśmy wczoraj szczęście, że nie graliśmy z Realem Sociedad, bo ten wrzucił by nam co najmniej piątkę. Bilbao za dużo bramek nie strzela, bo brakuje im rasowego napastnika. Gdybyśmy wczoraj grali z Liverpoolem, to bałbym się, by The Reds nie nawrzucali nam dychy. Nie ma co zaklinać rzeczywistości, w LM nie mamy szans na sukces, a przejście każdego rywala będzie b. dobrym wynikiem.
Nie ma co psioczyć na Messiego, bo on w chwili obecnej (choć i wcześniej) nie ma z kim grać. Fati jest młody i chimeryczny, a o Griezmannie nawet nie wspomnę, bo to kolejny transferowy niewypał. Nie możemy wiecznie żyć historią, bo Cruyff święcił sukcesy w latach siedemdziesiątych XX wieku, a u nas nieco później. Ten styl gry jest już przestarzały, Pep doprowadził go niemal do perfekcji, ale były mecze np. z Chelsea, gdzie trzeba było modlitwy. Nie można opierać się już na tym , ani na tym, że ten zastąpi Xaviego, tamten Iniestę, a inny Puyola, bo to byli jedyni w swoim rodzaju niepowtarzali gracze. Tak samo nie będzie nikogo, kto zastąpi Messiego. Trzeba iść naprzód i to na wszystkich frontach. A tymczasem szkółka zawodzi, a dokładniej to, że szkoli zawodników w starym stylu i to się nie sprawdza. Szkółka nie dostarcza już nowej krwi, 2 drużyna dołuje, a zawodnicy którzy ze szkółki wychodzą nie sprawdzają się nawet w innych klubach. Wyjątek stanowi może Cucurella, choć i tu szału nie ma. Potrzebna jest totalna przebudowa od sterników zaczynając. Dobry trener z nową wizją, nowi zawodnicy, ale nie za 100 mln+, tylko perspektywiczni o okreslonym profilu, tak jak robi to Klopp

Zobacz wszystkie

48

Patrząc po ocenach, to chyba Barca wygrała w Granadzie?

38

Po prostu było mu wstyd. A poza tym nie chciał robić z siebie głupka, jak CR7 po zdobytej bramce z jakimiś leszczami. To tak, jakby 15-latek spuścił łomot przedszkolakowi i później prężył muskuły i się tym chełpił.

16

Najgorsze jest to, że Slavia nie wygrała tego meczu. Pokazała serce do gry i kawał dobrego futbolu. A Barca? Nadal nie ma drużyny.

10

Moi drodzy!

Barcelonie kibicuję od 30 lat, ale jak patrzę na to, co w tej chwili się wyprawia, to nóż w kieszeni mi się otwiera.

Po odejściu Laporty, Pepa i po śmierci Cruyffa.

Zacznę od końca.

Jeśli Mina zostanie sprzedany (lub wypożyczony - co jest prawie równoznaczne), to zawieszam kibicowanie temu klubowi do czasu, aż przyjdzie ktoś sensowny i wyp..... całe te towarzystwo.

Będę kibicować jakiemuś Betisowi, Athletic Bilbao czy Sevilli, bo nie mogę na to patrzeć.
Mamy obrońcę przyszłości, a kupujemy jakiegoś Langleta, który jest po prostu za słaby. Nie patrzę na to, że "Dżery" - jak to mówi Szpakowski) strzelił 3 bramki, ale patrzę na jego potencjał, charyzmę i zaangażowanie. On musi się ogrywać w Barcelone, poznawać jej styl, a nie w jakimś innym klubie, który gra zupełnie inną piłkę. I może z powodzeniem grać w meczach z teoretycznie słabszymi rywalami, choć moim zdaniem może grać w większości meczów, ale w barwach Barcelony ma i musi się ogrywać! Nie chcę oglądać żadnego Langleta.
Rozumiem, że tylko kilku zawodników spoza UE można zgłosić, ale dla Miny musi znaleźć się miejsce!
Pique nie będzie grać wiecznie, podobnie jak Sergio, Messi, Suarez. Nie ma już Puyola, Erica, Xaviego, Iniesty i Barca musi zmienić nieco styl, bo tiki-taki Guardioli już nie zagra. Nie ma takiego środka jak wtedu i nie ma Pepa, który nad tym panował.
Futbol idzie do przodu i posiadanie piłki 80% niczego już nie gwarantuje. Ze średniakami tak, ale LM dobitnie to pokazuje. Mieliśmy Messiego, Suareza, Naymara, Iniestę i Sergio i co było? Był ZONK!
Trzeba zmian.
W tym stylu Barcelony Dembele się też nie odnajdzie. Krytykowałem go, choć bardziej miałem na myśli, że on nie pasuje do tego co gra Barca. W innym środowisku może być świetny. Ale to my musimy dokonać rewizji, ustalić, czego chcemy, jaką piłkę ma grać Barca...
Ale w tej chwii jest jedna wielka - za przeproszeniem - kloaka.
Transfery przypadkowe, nie wprowadzamy wychowanków (dlaczego?)
Powoli stajemy się drugiem Milanem i... pośmiewiskiem.
Messi nie jest wieczny, Mundial w Rosji to też pokazał. On w niektórych meczach jeszcze pociągnie zespół, ale przy mocnym rywalu sam tego nie zrobi. Suarez też jest coraz bardziej chimeryczny.
Potrzeba nowego spojrzenia, być może nowego trenara, a na pewno nowego zarządu, ludzi dynamicznych z wizją.
Bo ci wciąż partolą i partolą i żyją przeszłością.

A Mina jest tu takim testem, takim probierzem (nie mylić z trenerem) zmian.
Nie chcę kibicować żadnym Langletom, Andre Gomezom i wielu innym, którzy przewinęli się przez ten klub i zginęli w pomniejszych zespołach.

10

Dlatego trzeba kupić jeszcze Rabiota, De Jonga i Pogbę.