O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Messi, Iniesta
  • Ulubione zespoły Barca, Arsenal
  • Barcelonie kibicuję od czasów Crujffa

Statystyki

  • Dni w serwisie 3211
  • Liczba komentarzy 651
  • Polecenia 1162

Komentarze

0

Mam nadzieję, że Dest udowodnił swoją jakość i i przydatność i nikt normalny nie posadzi go na ławce jak wróci Roberto, który jest powolny, mało zwrotny a o grze jeden na jeden może tylko pomarzyć, choć technicznie nie jest zły.

2

Faul na Trincao był ewidentny, przecież sam się nie przewrócił, tylko powalił go obrońca sam się również przewracając. Być może nie miał go zamiaru przewracać ale tak wyszło i efekt niezamierzonego faulu był.

0

Sergi Roberto to jest dobry grajek ale nie na Barcelonę. W "nowej" Barcelonie co najwyżej jako zmiennik. Jest powolny i ma braki kondycyjne. Od zawsze.

4

Umtiti z uwagi na 8 mln euro wypełni kontrakt do ostatniego dnia bo gdzie indziej nawet połowy tego nie dostanie.

0

Panie i Panowie.
Z pewnością Eleven bo przecież po to powstał, żeby transmitować najlepsze ligi świata. Być może dodatkowo C+ na jakieś hity.

Zobacz wszystkie

75

Valencia ma fatalny terminarz, bo już w niedzielę podejmuje Real, trzy dni później gra u nas 1/2 pucharu, cztery dni później jedzie do Madrytu na Atletico i kolejne trzy dni później podejmuje Barcelonę. Powinno to zadziałać na naszą korzyść. Może im braknąć świeżości.

64

Oczywiście, że jest i powinna być chroniona przed boiskowymi bandytami typu Pepe, Ramoz Juanfran, Filipe Luis i wielu innymi. Po to są sędziowie.

50

Redakcja ma jakiś niezrozumiały dla mnie (ale i nie tylko dla mnie) urojony uraz do Semedo.

37

Z tej wypowiedzi można wysnuć taki wniosek. Jestem najlepszy (mój najlepszy sezon) ale z powodu głosów (niesprawiedliwych) wygra Messi. Nie byłby sobą gdyby coś takiego od siebie nie dodał. Ma pecha, natura obdarzyła go talentem ale pozbawiła trochę rozumu.

37

A w Vigo chcieli grać na rozpierniczonym stadionie.

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Co było najgorsze w Barcelonie w 2020 roku?