O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Bergkamp, Henry, Kluivert i inni
  • Ulubione zespoły Ajax, Barcelona, Wisła Kraków, Arsenal, Juventus
  • Barcelonie kibicuję od 1998

Statystyki

  • Dni w serwisie 465
  • Liczba komentarzy 203
  • Polecenia 230

Komentarze

0

Wchodzę na onet a tam żywcem zdjęte info o tych transferach. Słowo w słowo. Fakt, że na końcu podano źródło, ale mogli się troszkę wysilić mózgownicę:-)

0

Jeśli to prawda to na wypożyczenie z gościem i tyle. Niech się ogrywa i wraca za jakiś czas. Oby nie wpadli na pomysł sprzedaży za marne grosze.

0

@333tricampeones333 zawsze jest takie ryzyko. U nas za ładne oczy minut też nie dostanie.

0

@arecki.fcb już kumam. Dzięki.

0

Wypożyczenie Konrada do BvB byłoby chyba ciekawym pomysłem.

Zobacz wszystkie

40

Normalny człowiek (ludzie) mający choć ułamek klasy, honoru a przede wszystkim widzący niechęc tylu ludzi do swojej osoby na danym stanowisku, swoją niemoc i niekompetencje oraz chaos w klubie dałby sobie spokój i ustąpiłby ze stanowiska. A ten....... twardo trzyma się stołka.

17

Z tymi przygotowaniami do przeprowadzki rodziny Neymara chyba bym się jeszcze wstrzymał bo PSG na pewno będzie robić pod górkę. Oby tylko zarząd nie godził się na wszystko byleby sprowadzić zawodnika bo jak czytam, że chcą 2-3 zawodników w zamian to śmiać mi się chcę. Sami wygórowali cenę za gościa a teraz chcą jeszcze więcej gdzie zawodnik jest starszy i miał różne chwile w sezonie, niekoniecznie dobre. Jestem fanem talentu tego piłkarza, ale są granice. Ciekawa opcja ten van de Beek. Chłopak haruje jak mało kto a cena przystępna.

15

To już dramat żeby taki klub nie miał 50-60 baniek na 2-3 transfery.

15

Depay to aktualnie chyba jedyne możliwe rozwiązanie. Powinni już skończyć sagę z Lautaro.

11

Od początku wiadomo, że Bayern nie kupi Cou za takie pieniądze. Jedyny plus, że zeszli z płacenia pensji. Chyba każdy lub większość spodziewała się jednak czegoś innego po transferze do Barcelony. Ciekawy ten Olmo. Właśnie takich zawodników powinniśmy wypożyczać i przyjmować z powrotem.