O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Fc Barcelona,
  • Barcelonie kibicuję od 1994

Statystyki

  • Dni w serwisie 2884
  • Liczba komentarzy 5889
  • Polecenia 39900

Komentarze

Zip

1

Zip

1

@PatrychoO patrzyłem na składy właśnie.. warto rzucic okiem mimo wszystko? Niestety w PNA nie widziałem jeszcze żadnego meczu a były już "ciekawsze" pary mimo slabych wyników

Zip

1

Tego się nikt nie spodziewał :D

Zip

0

@Comentateiro Widzę nie możesz żyć bez tego. O ile szczęśliwsze życie byście mieli, gdybyście nie szukali na kazdym kroku polityki, tych awantur i kłótni, i kłamstw.

Zip

3

@Colon Marysia z Suwałk. Wieczny szacunek. Piękna kobieta, wielki sportowiec. Zawsze za nią!

Zobacz wszystkie
Zip

164

@BarcaInfo ladnie wyjasniles typa, ktory teraz struga marne odpowiedzi ze hehe jest taki fajny ze inni intrygi urzadzają.

Zip

149

Q( - _-)______|___o___Q(-_ - )

przewijajcie dalej, to tylko dwóch chińczyków gra w ping-ponga.

Zip

144

Chyba wyłączę mojej dziewczynie AdBlocka, żeby musiała oglądać reklamy na YouTube. Może wreszcie zrozumie, że 15 sekund to jednak jest kawał czasu.

Zip

140

Ponoć Setien opłaca dziennikarzy, aby pisali same rewelacje na temat jego zarządzania zespołem etc. Według niego 51% sukcesu to zadowolona Rambla, a z resztą jakoś to będzie..

Zip

139

"Gówniok siostry zawsze się zanosi i płacze kiedy nie dostanie w święta prezentu spełniającego jego wygórowane oczekiwania. I mówiąc wygórowane mam na myśli jakieś drony, playstony, kłady i inne gówno. Rok temu kupiliśmy mu ps4, ale miał tę konsolę dostać dopiero po tym jak zobaczymy jego reakcję na inny podłożony prezent - Wielki atlas zwierząt afrykańskich. Oczywiście się kur%@ poryczał, później mu powiedzieliśmy, że mieliśmy dla niego jeszcze PS4, ale skoro nie potrafi docenić zwykłego prezentu to PS4 pójdzie dla dzieci w domu dziecka. Bo oni nic nie mają i by wszystko docenili. Kur%@ zrobił się czerwony jak flaga kom*nistów. Ostatnio truł dupę rodzicom, że już się nie popłacze jak znowu dostanie jakąś książkę i twierdzi, że zrozumiał swoje zachowanie. Mała przebiegła ryjówka. Jestem ciekawy dzisiaj jego reakcji kiedy się dowie, że ten wielki atlas ryb akwariowych to jedyny prezent jaki w tym roku dostanie. Czekam kurna, aż rozpakuje, sztucznie się ucieszy i powie, że super prezent nieświadomy tego, że to kur%@ koniec. xD"