O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Nr 1 FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 763
  • Liczba komentarzy 837
  • Polecenia 1150

Komentarze

3

@NeroTFP a wiesz już może czy Ronaldo do nas przyszedł? :D

2

@BarcaInfo Czy ja wiem czy te komentarze są jakkolwiek obrażające dla Blaugrany? Te wypowiedzi bardziej dotyczą ego Cristiano, które nie od dziś wiadomo że ma duże. I chyba każdy to wie, że on uważa i będzie się uważał za lepszego od Messiego i co zrobisz? Nic nie zrobisz. Nie ma jednak co ukrywać, że pod względem sportowym to legenda i fenomen. To trochę jak z Neymarem- też niektórzy kibice go chcą, głównie ze względu na umiejętności, a nie z tego co ma w głowie i jak się zachował/zachowywał.

36

:D w końcu tyle już się znają


2

@MichalZZZ także głosuję na Marinę Łuczenko-Szczęsną

1

@MichalZZZ Marta Żmuda Trzebiatowska

Zobacz wszystkie

46

O Leganes znowu na Real trafił :D ciekawie

40

Jak dla mnie to wieszanie psów na Dembele za ostatnią akcję jest bardzo głupie. Owszem, szkoda, że nie strzelił bo mogliśmy mieć 4:0, można było się łapać za głowę po tym. Ale bez przesady. Pierdyliard razy w piłce nożnej nawet najlepsi marnowali sety, niektórzy nawet na pustą bramkę, tak samo z bramkarzami - nawet najlepsi popełniają błędy i coś im się nie udaje.
Największy śmiech jest z kibiców, którzy go już sprzedają albo porównują poziomem do zwykłego przeciętniaka :D ludzie, spójrzcie co robił przed kontuzją albo chociażby jaki rajd przeprowadził niedawno z Levante i padł po tej sytuacji gol na wagę mistrzostwa. Niestety, chłopak nie doszedł jeszcze do swojej najlepszej formy po kontuzji...

36

:D w końcu tyle już się znają


32

Właśnie czekałem, aż ktoś to wrzuci na La Ramblę, bo chłopak w tej sytuacji zrobił bardzo dużą robotę.

30

Ciekawe, kiedy ludziom znudzą się wreszcie żarciki o Rakiticiu.