O sobie

  • Zainteresowania soccer
  • Ulubiony zawodnik leo
  • Ulubione zespoły Barca
  • Barcelonie kibicuję od 2016

Statystyki

  • Dni w serwisie 552
  • Liczba komentarzy 1616
  • Polecenia 1789

Komentarze

3

Benfica wyżywała się ostatnio na chłopcach, którzy grali w osłabieniu, to teraz mają za swoje. Sporting to wygra.

1

@Rewolucja123 czyje nerwy?

0

A jednak, Granada 2:1. Ciekawe meczycho z nutką dramaturgii

0

@Rewolucja123 a za fałszywe oskarżenia coś jest?

0

@MESSIah16 To prędzej czy później musiało nastąpić. Teraz niby będzie ciekawiej, ale myślę, że zrobi się jednak 2 punkty przewagi i po ptakach.

Zobacz wszystkie

92

Macieju Łosiu, autorze tego artykułu - bawi cię czytanie fali hejtu na Koemana, specjalnie dając tak clickbaitowy tytuł, wyrwany z kontekstu? Czemu dałeś inne słowa w tytule, a inne już w treści wypowiedzi Koemana? To zupełnie inaczej brzmi.

62

Jak zobaczyłem ludzi śmiejących się z tego filmiku, gdzie Messi stoi przez jakiś czas przed polem karnym, a akcja odbywa się na skrzydle, to się za głowę złapałem. Ci ludzie zatrzymali się chyba na graniu w podstawówce, gdzie każdy lata za piłką jak szarańcza...

37

"Nie mamy piłkarzy umiejących grać jeden na jednego, z odpowiednią szybkością. Nie będę już więcej o tym mówił. Trzeba docenić zaangażowanie zawodników, bez względu na to. Fani zawsze będą niezadowoleni, jeśli wynik nie będzie dobry."
Święte słowa, a tytuł to oczywiście wyrwane z kontekstu zdanie...

32

Zarzucacie Laporcie i Fontowi populizm, ale w dzisiejszych czasach praktycznie nie da się wygrać wyborów w inny sposób. Najprościej mówić, co ludzie chcą usłyszeć. Taka jest polityka w demokracji niestety, a jedno się mówi, drugie się robi.

30

Do ludzi oburzonych sprzedaniem Emersona: Przecież ten gość piłki przyjąć prawie nie umie. Oglądaliście go w Barcelonie? Jest beznadziejny, ale wy jak widzicie, że ktoś ma poniżej 23 lat, to myślicie, że to super talent. Dziwię się, że Spurs tak sfrajerzyło i go kupiło, bo ja bym nawet za połowę z tego go nie chciał.