O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2396
  • Liczba komentarzy 163
  • Polecenia 391

Komentarze

3

Mes que un club - brzmi nieco zabawnie w tym kontekście.

0

@KibicBarcy84 Ooooo..., sorki Amico; zdania wciąż nie zmieniłem i zmieniać nie zamierzam. Różowo włosemu (aktualnie) Neymarowi mówię kategoryczne - nie !!!

1

Futbol to gra zespołowa, co od kilku lat zostaje nam dobitnie udowadniane. Messim muru nie przebijesz.

7

Uffff..., uspokoili mnie; kamień z serca, bo calutką noc spać nie mogłem.
Po tej informacji widzę przyszłość wyłącznie w różowych kolorach.
Jak odpalimy, to aż strach pomyśleć co się będzie działo.

0

W nadchodzącym, 2020 roku, zamierzam napisać opowiadanie, może niedługą powieść (chyba bardziej to drugie) osnutą wokół historii Barcelony; od momentu powstania, aż po teraźniejszość. Wokół niej przeplatać się będą losy bohaterów, głównie fikcyjnych, ale liczę, że uda się również umiejscowić kilka postaci autentycznych.
Planuję, by w przyszłości powieść stała się bazą dla scenariusza sztuki teatralnej.
Lubię pisać, takie hobby.

Zaś dla wszystkich nas, zakochanych w Barcelonie - byśmy spotkali się tutaj za rok w jeszcze lepszych humorach, z tarczą i bardziej zwycięzcy, z okazalszą liczbą trofeów; aby gra Barcelony nikogo nie przyprawiła o zawał serca, ponieważ to niezdrowe.

Zobacz wszystkie

42

Swoją drogą jest w tym pewna ironia - najbardziej hiszpański z hiszpańskich, szczycący się swoją hiszpańskością (wiem, wiem, prof. Miodek grozi mi w tym miejscu palcem), sabotuje drużynę narodową mając na uwadze wyłącznie partykularny interes.

40

Orły, dobrze jest opiniować na podstawie słów jakie zostały wypowiedziane, nie zaś w oparciu o te, których nie ma, a wydaje się wam, że padły. Zaślepienie nienawiścią? Niezrozumienie tekstu?
Solskjer nie porównuje przypadku MU do sytuacji Barcelony. Nie czyni tego w żadnym miejscu. Odnosi się wyłącznie do systemu rozgrywek, który jest równie krzywdzący dla obu ekip. Tylko tyle.

34

Nijak się nie dogadają przy jednym stole. Griezmann jak to Francuz, tylko półtwarde warzywa, ewentualnie galetty, a duet z Ameryki tylko krwiste steki. No i jeszcze wino, ten chce bordeaux, a ci argentyńskiego malbeca ;)

33

27 letni piłkarz który w futbolu dotychczas nie osiągnął nic. Wciąż aspiruje. Poza incydentalnymi wypadkami, nie wspiął się na poziom lidera żadnej drużyny.
Pozbawiono go kapitańskiej opaski w reprezentacji, a jego rola w niej mocno zmalała. Z Santosem rozstał się w mało przyjaznych relacjach. Barcelonę pożegnał wykazując małość, brak klasy i szacunku dla klubu i jego kibiców. Podobnie ma się rzecz w Paryżu, z tą różnicą, że do powyższego zestawu dodał jeszcze konflikt z częścią szatni i kibicami. Jak na razie piłkarz nikt; piłkarz wydmuszka. Produkt marketingu, aniżeli faktyczny zwycięzca.

18

I co z tego wynika? Że przebiegnięcie w meczu 17 kilometrów więcej od przeciwnika nie gwarantuje zwycięstwa. To tylko jedna ze składowych.
Bo biegać to trzeba umieć. Gdybym chciał oglądać bieganie, to bym sobie maraton obejrzał, nie mecz.