O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1740
  • Liczba komentarzy 404
  • Polecenia 1120

Komentarze

2

@dawidw4 Koeman stawiał na Depaya bo grał dobrze, poza tym nie miał za dużego pola manewru. Na De Jonga stawia każdy trener z którym współpracuje i Xavi tez będzie go wystawiał.
Nie rozumiem kompletnie winienia Koemana w tym temacie - przepraszam, ale to głupie bo każdy z przeciętnych wychowanków miał momenty.

8

@dawidw4 A Xavi go lubi czy nie lubi? Tak pytam, bo jak mu daje minuty to z konieczności i się zastanawiam jak jest z tą sympatią.

A jeszcze mam pytanie - Koeman każdego kto nie grał to go nie lubił czy lubil, ale nie grał?

Z niego już nic nie będzie, było kilku bohaterów którzy mówili ze Xavi z niego zrobi maszynę i zbawcę. Generalnie upominanie sie o Puiga rosło proporcjonalnie do wkurzenia na Koemana, a teraz sie zesrało bo kolejny trener nie daje mu minut jak nie musi.

2

@DzizuSS słabe.

1

Ja tam do dziś nie wiem jakimi pobudkami kierował się Xavi licząc na cokolwiek z jego strony od pierwszej minuty biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności.

0

@Zawsze_Wierny Bez powodu nie atakowała :)

Zobacz wszystkie

161

I ma do tego pełne prawo, które trzeba uszanować. Plus i tak dużo poświęcił przed dołączeniem do zespołu i w trakcie pracy :)

63

Oby tylko nie przedobrzył.
Jedyne co mnie boli to to, że Koeman rzucił reprezentację z którą miał szanse na sukces biorąc Barcelonę w najgorszym możliwym momencie i należy mu się większy kredyt zaufania.
Na Xaviego za wcześnie - to się znowu skończy spuszczaniem nad coraz starszym Messim i kolesiostwem.

34

Jakiś czas temu kupowałem Eleven Sports i Polsat Sport Premium w UPC - no mówię Ligę Mistrzów i pół Hiszpanii to sobie pooglądam jak człowiek.
Okazało się, że do pakietu można było dobrac VIaplay za 5 zł drożej. Myślę sobie "a na **uj mnie ten kaktus, ale w sumie może jakąś Borussię z Bayernem sobie obejrzę. Przecież LE mnie nie obchodzi" - dzisiaj mam poczucie że te 5 złotych miesięcznie zostalo wydane lepiej niż myślałem.

Gracias Barca!

33

Czego by nie mówić i myśleć o TVP to jeśli chodzi o realizację, komentarz (jak Wolski doszedł to juz w ogóle super), studio i wszystko dookoła to EURO póki co wygląda wzorowo. Niech się polsat uczy.

32

Szanujcie Koemana, bo widzę nie wszyscy to robią. Wiedział na co sie pisze, wszedl w to gówno pokazując jaja, w pewnym momencie musiał wypowiadać się za siebie, rzecznika i prezydenta jednocześnie. Nie dostał żadnych transferów, spójrzcie na Europę i ławki rezerwowych i odpowiedzcie sobie na pytanie jak ta drużyna mogła wygrać cokolwiek więcej niż Puchar Króla. Przecież nawet Sevilla miała przez większą część sezonu rezerwowych na wyższym poziomie i ławkę którą mogła bardziej wpływać na mecze.
Niech wrócą kontuzjowani, niech Koeman dostanie transfery na jakie Barcę stac i powinien być rozliczony za rok. Zastąpić go mógłby ewentualnie jakiś trener z topu który wejdzie z marszu na najwyższy poziom zarządzania druzyną, ale ci najlepsi dopóki nie będzie tu porządku i (momentami) żenady zaśmieją się pod nosem i pójdą do (na przyklad) Tottenhamu czy Romy jak to jeden już zrobił.
Musicie zrozumieć że Barcelona nie jest w tym momencie spełnieniem marzeń. Ani trenerów, ani zawodników.