O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Dejan Savićević, Andrij Mykołajowycz Szewczenko, Ronaldinho Gaúcho
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, AC Milan
  • Barcelonie kibicuję od 1999

Statystyki

  • Dni w serwisie 1965
  • Liczba komentarzy 2766
  • Polecenia 5455

Komentarze

1

@matteoFCB Jesli klub przejmą mądrzy ludzie, to nie odczujemy tego bardzo drastycznie. Messi niesamowicie obciąża budżet swoim wynagrodzeniem, przez jednego pilkarza musimy spinać wszystko na ostatni guzik, gdzie i tak się to wszystko ledwo trzyma kupy. Nie chciałbym odejscia takiej legendy, a już nie w taki sposób, z fochem ale jeśli odejdzie, to będę widział w tym plusy.

2

Zakładając, że odejdzie to gdzie pójdzie? Ktora druzyna bedzie skłonna obciążyć swój budżet taką kwotą wynagrodzenia za piłkarza 34 letniego? Wiem, ze Messi daje bardzo dużo, ale pomyślmy racjonalnie, Messi jest jednocześnie zbawieniem i kajdanami Barcelony. Klub jest w stanie zatrudnić przynajmniej 3 topowych piłkarzy po zwolnieniu budżetu przez Messiego i zacząć budować zespół na nowo, z nowymi twarzami. Abstrahując juz od mojej teorii, to nie wierze, ze odejdzie i to nie dlatego, że kocha klub. Messi stał się sam niewolnikiem jednego klubu, zasiedział się i to nie jest dobra pora na zmiany, gdzie tak mocno zakorzenił się z całą rodzinom w Barcelonie.

1

I cyk, i juz Bartek nie musi nikogo kupować.

0

@Kubox i to jest najwiekszy problem, ze młody wchodzi i nadrabia braki zaangażowaniem i walką, w połączeniu z całkiem niezłymi umiejętnościami wypadł bardzo dobrze, a staruszkowie jak to maja w zwyczaju podreptali i liczyli, że coś wpadnie. Niech mi ktoś powie teraz , że nie chciałby zobaczyć składu w którym ryzykujemy i dajemy grac młodym.

1

@Hiacynk tu nie chodzi nawet o sytuacje bramkowe, czy wypracowanie ich. On wczoraj nie był w stanie celnie podać, a przyjęcie piłki wyglądało jakby był juniorem. Każda pilka się od niego odbijała. Suarez jest bez formy, można oczekiwać od niego odrobinę więcej, nawet jeśli gra się z tak dobrym w defensywie zespołem jak ten z Madrytu. Dobrym podsumowaniem jest rzucona pilka Suarezowi na dobieg, stoper go wyprzedził bez najmniejszych problemów, a to juz punkt godny zastanowienia, czy potrzebujemy piłkarza tak wolnego, bez odpowiedniej motoryki i zwinności.

Zobacz wszystkie

118

Umtiti nawet kierowców nie przepuszcza na drodze, z każdym na czołowe, nie ważne czy to boisko czy jezdnia :)

112


Łza się w oku kręci :)

112

Człowiek który poświęcił sie dla dobra zespołu. Tak w skrócie podsumować można jego karierę u nas. Z defensywnego pomocnika stał sie wybitnym jak na swoje warunki obrońcą, wszystko dlatego, że takiego go potrzebowała Barcelona. Całe Barcelonismo żyje transferami i zmianami w klubie, ale mam nadzieję, ze to wszystko nie wpłynie na odpowiednie pożegnanie, jednego z moich ulubionych graczy Barcelony. Wielki, jak na swój wzrost, El Jefecito!

109

Mam wrażenie, że Messi stał się ofiarą własnych umiejętności. Braki wyróżnień w tych wszystkich plebiscytach, to dowód na to, że jego osiągnięcia często są mierzone w zupełnie innej skali niż pozostałych piłkarzy.

101

Ale smieszki z oceniajacych, darowali byscie sobie Panowie pisanie o tym, ze zapomnieliscie kto przez tyle lat na prawej stronie robil smiglo z przecienikow, kto tak wiele razy asystowal Krolowi futbolu... bo mlody Roberto moze i zagral b. Dobrze ale duzo chleba jescze chlopak musi zjesc zeby wejsc w buty Alvesa. 5!

Media

Liga typerów

1 lefreux 87 pkt
2 maryjan240282 82 pkt
3 Tridente2015 81 pkt
4 goo_messi 80 pkt
5 _KrAtOs_ 79 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?