O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Iniesta, Ronaldinho, Henry, Dembele
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 2007

Statystyki

  • Dni w serwisie 1913
  • Liczba komentarzy 1528
  • Polecenia 6927

Komentarze

3

@Chakalaka Bardziej: Donald Tusk jak zwykle mija się z prawdą :D

1

@Janiama "Chamstwo należy zwalczać ale przyjmowanie tego co się stało na ulicach Warszawy nie ma żadnego znaczenia w kontekście problemów przed którymi stoimy."

Spowodowanie uszczerbku na zdrowiu, uszkodzenia mienia, a także inne zarzuty, m.in. uszkodzenia radiowozu oraz naruszenia nietykalności policjanta w przypadku pozostałych "pokojowo protestujących", to twoim zdaniem sprawa która nie ma znaczenia?
Pamiętam co pisałeś ostatnio o "młodych ludziach z kompleksami którym przeszkadza kolorowa flaga" i rozumiem dlaczego próbujesz bagatelizować sprawę, ale mają to na co zasłużyli i każde akty agresji powinny być surowo karane i powinno się to piętnować.

2

@Danny Gaucho Też z ciekawości sprawdziłem i dochodzę do wniosku że to nieco bardziej wyszukany troling, jej pierwszy tweet:
"Witajcie. Załozyłam konto żeby pomuc wygrać wybory Panu Rafałowi Trzaskoskiemu. Będę mu dodawać otuchy."

0

@BarcaInfo Legia w europejskich pucharach jak dzieci więc coś w tym jest :D

1

@MichalZZZ oby wrócił do pełni zdrowia oraz dyspozycji w przyszłym sezonie

Zobacz wszystkie

239

Jeżeli Atletico chce od Barcy 200mln za Griezmana, to może by im udowodnić ze Barca dogadała się z nim już rok temu, kiedy jego klauzula wynosiła 100mln i egzekwować od nich 20mln ( ͡° ͜ʖ ͡°)

102

Rakitic siedząc na ławce, zauważył jak często w tym sezonie asystuje Ter Stegen. Dlatego zamiast podawać do środkowych obrońców, podaje bezpośrednio do bramkarza, geniusz.

96

@Chakalaka Ano w punkt, Pan Jezus na miejscu Donalda Tuska nie pozwoliłby Amber Gold okraść dziesiątek tysięcy polaków.

84

Ależ piękne samozaoranie nastąpiło wczoraj na naszej stronie. Najpierw walka o równość i poszanowanie osób odmiennych, tylko po to by w następnym poście wymierzyć osobisty atak, nie mający nic wspólnego z szacunkiem i równością do innych osób.Dodatkowo rozbawił mnie fakt, że te same osoby które nie mają nic przeciwko by para homoseksualna miała dziecko, mają problem by stary kawaler był bezdzietny. Dziękuję za takie podwójne standardy i walkę o taką równość.

70

Czekałem na powrót baletnicy na okładki