O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Xavi
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1997

Statystyki

  • Dni w serwisie 234
  • Liczba komentarzy 501
  • Polecenia 770

Komentarze

1

@Tomek54321 zwycięstwo w klasyku mogłoby być fajnym kopem. Jeśli z pomysłu Setiena ma coś się urodzić, to gdzie jak nie na Bernabeu?

0

@wibra wszystko fajnie, tylko czy przeciwnik przyjdzie po piłkę?Każdej drużynie świata pasuje z nami remis. Barca to Barca, musi rozgrywac. Dla mnie jedyny sposób żeby rozciągnąć przeciwnika to właśnie grać maksymalnie blisko jego bramki i pozwalać żeby szukał okazji z kontry. Taka okazja zawsze kusi, a wtedy miejsca robi się więcej.

0

@cat_r37 ty się nic nie martw, klub idzie na dno w niezłym tempie. I naprawdę nie wiem czy mieliśmy gorszego prezydenta. Gaspart był nieudolny i jego plan nas zrujnował ale on chociaż naprawdę kochał klub...czy to można powiedzieć o obecnym szefie?

0

@sokot po prostu nie zostawiajmy wątpliwości i nie liczmy na ich łaskę.

0

Ligę można wygrać licząc na siebie i lejąc real. Co to za mistrz, którego mają ratować sędziowie.

Zobacz wszystkie

41

Ten rozdział jest zamknięty. Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. Pep zostawił tu dziedzictwo a powrót to zawsze ryzyko. O tym jak łatwo to zaprzepaścić niech świadczy przykład Zidana, który jeszcze pół roku temu był legendą, a dzisiaj szmatławce zastępują go Mourinho po 10 kolejkach.

35

Nie załamujcie mnie tym Busquetsem, od lat gra na wysokim poziomie...gość jest jednowymiarowy, wolny i od kilku sezonów najsłabszy na boisku. Jest głównym oskarżonym w procesie o Liverpool, razem z naszym trenejro.

34

Bojan ma dużo racji. Jak zagrałeś na Camp Nou w koszulce Barcelony i jeszcze strzeliłeś gola to przeszedłeś do historii. Żaden wstyd że nie starczyło talentu żeby zostać tam na dłużej.

22

@natanvip a ja lubiłem jego styl, w pierwszym sezonie to była najprzyjemniejsza do oglądania Barca, z gigantyczna chemia między Messim, Neyem i Suarezem.

21

Strasznie się czyta takie wypowiedzi, zakute w kajdan dyplomatycznego przymusu. Sport bierze z polityki zbyt wiele.

Media

Liga typerów

1 barcatv 112 pkt
2 marius64 101 pkt
3 piotrtrzebinia 99 pkt
4 Marjando 98 pkt
5 TrogluS 97 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kogo Barcelona powinna sprowadzić w zastępstwie Ousmane'a Dembele?