O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Xavi
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1997

Statystyki

  • Dni w serwisie 445
  • Liczba komentarzy 816
  • Polecenia 1366

Komentarze

0

@normasubiektywna Xavi kiedyś grał na tej pozycji w podobnym ustawieniu a nie miał połowy szybkosci Puiga ani specjalnej mocy w defensywie. Bez przesady, spróbować by można. Nawet w lżejszych meczach. Zwłaszcza że na każdej innej pozycji jest poważna konkurencja.

2

Historia raczej pokazuje, że wyeksploatowani napastnicy z Barcelony po odejściu z klubu nie wracają już na ten sam poziom. Ronaldo, Rivaldo, Kluivert, Ronaldinho, Etoo czy Villa. Myślę że Gruby strzeli jeszcze kilka bramek ale to nie będzie ten sam zawodnik co u nas. Zawsze historia pokazywała że dobrze się stało. Za rok nie będziemy żałować. Jedynie wspominać tego wspaniałego napastnika. Jak ktoś jest koło 30tki i długo kibicuje to naprawdę może mówić o dużym szczęściu. Widział w akcji prawdziwe legendy.

2

@Iwczak szczerze mówiąc to ja bym tam widział Puiga. W defensywie słabszy ale jakie byłoby tempo budowania akcji!

1

Dani jest punktem odniesienia. Klub ma 120 lat i nikt na tej pozycji nie grał lepiej. Jeszcze chwila i będziemy szukali nowego Alby.

1

Jeśli to co mówią o Koemanie ci co go pamiętają jako piłkarza i znają jako trenera to Riqui na pewno zyskał w jego oczach. Teraz wszystko w jego nogach.

Zobacz wszystkie

57

Fajnie napisane, podparte statystykami i własną analizą. Bez silenia się na niepotrzebne ozdobniki tekstu, czytelne. Piątka.

41

Ten rozdział jest zamknięty. Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. Pep zostawił tu dziedzictwo a powrót to zawsze ryzyko. O tym jak łatwo to zaprzepaścić niech świadczy przykład Zidana, który jeszcze pół roku temu był legendą, a dzisiaj szmatławce zastępują go Mourinho po 10 kolejkach.

35

Nie załamujcie mnie tym Busquetsem, od lat gra na wysokim poziomie...gość jest jednowymiarowy, wolny i od kilku sezonów najsłabszy na boisku. Jest głównym oskarżonym w procesie o Liverpool, razem z naszym trenejro.

35

Bojan ma dużo racji. Jak zagrałeś na Camp Nou w koszulce Barcelony i jeszcze strzeliłeś gola to przeszedłeś do historii. Żaden wstyd że nie starczyło talentu żeby zostać tam na dłużej.

28

Tego Madrid Cabron to mu nigdy nie zapomnę;)