O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3800
  • Liczba komentarzy 238
  • Polecenia 413

Komentarze

0

Trzeba poczekać z narzekaniem i ocenami. Gość musi kleić ten skład tym co ma. W końcu nie dostał jeszcze żadnego transferu.

Na ten moment ustawienie i pierwsza jedenastka wyglądają optymalnie.

3

To mieli być faceci grający w piłkę, a zachowują się jak panienki. Chcą jechać po tym Bartomeu to niech wydadzą biografię po zakończeniu kariery. A teraz jak Messi ma ważny kontrakt to niech robi co do niego należy. Uważam, że odejście Suareza to błąd w tym momencie ale skoro odszedł to trudno. Swoje lata ma nie ma co robić scen.

0

@Jersi Za darmo i na niższym kontrakcie. Z taką polityką transferową to może być jedyna szansa na napastnika, który strzeli trochę bramek ;-)

0

@Eto'o9 R10 Wysoka pensja i wiecznie kontuzjowany. Jeśli ktokolwiek go weźmie za darmo z tą pensją to i tak będzie dobrze.

1

Pozbędziemy się Suareza i w jego miejsce Depay? Czyli znowu zostaniemy bez typowego napastnika. Chyba jednak wolę, żeby nikogo nie kupili teraz i żeby został Suarez. Nie widzę na rynku sensownego napastnika, którego teraz moglibyśmy kupić, a ten zarząd niech już lepiej pieniędzy nie wydaje chyba, że na wzmocnienie obrony.

Zaraz skończymy mając w skadzie: Messiego, Suareza, Dembele, Griezmanna, Fatiego, Depaya, Trincao. Zakładając, że od teraz Coutinho będzie grał w środku pola.

Zobacz wszystkie

92

I gość ma rację. Niestety w tej drużynie brakuje piłkarzy takich jak Puyol, którzy potrafią zachować się z klasą i nie machają rękami za każdym razem gdy coś nie idzie. Kilku piłkarzy takich jaki Busquests czy Pique powinno dawać zdecydowanie lepszy przykład, a nie ciągle machać rękoma i dobiegać do sędziów.

44

Najlepsze może okazać się to, że zawodnicy Barcy w końcu uwierzą w to, że potrafią grać bez Messiego. Nie może być tak, że na siłę szukają go ciągle na boisku i oczukują, że wykona za nich połowę pracy.

Drugie najlepsze to forma Arthura. W końcu nasz środek pola znów wygląda dobrze. Mam wrażenie, że jego spokój i bycie cały czas pod grą ma wpływ na lepszą dyspozycję Busquetsa i Rakitica.

Trzecie najlepsze to zmiennicy. W końcu piłkarze wchodzący z ławki nie są osłabieniem, a dobrą alternatywą.

30

A ja bym dał Busquetsa na ławkę. Na jego pozycji postawił Rakitica (bo i tak zagra) i wpuścił Coutinho do środka.

Trochę szkoda tych słupków z Totkami bo mam wrażenie, że to trochę by mu dodało pewności siebie.

21

Po co kupowaćwypożyczać jak mamy Rakitica?

15

Sorry ale jednak Messi ma ogromny kontrakt w Barcelonie od wielu lat. Dodatkowo z opcjami rozwiązania umowy itp. Do tego armię prawników czuwającą nad jego umową i specjnie przywileje w klubie.
Jeśli ma odejść to klub musi na tym zarobić niezależnie od tego czy zarząd jest kiepski czy nie.