O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Xavi Hernandez, Puyol, Iniesta, Messi, Ter Stegen, Ronnie, Cruyff itd.
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2011

Statystyki

  • Dni w serwisie 2493
  • Liczba komentarzy 28607
  • Polecenia 53107

Komentarze

1

@DonMatteo901 Krycie swojej strefy, a tego było sporo, często jej nie pilnował lub wychodził niepotrzebnie, albo do niej nie wracał i często traciliśmy gole po wejściach piłkarzy tą strefą, na szybko gole z Madrytem na CN, gol z Betisem na 1-1 na CN, 2 gole Bilbao (1 w lidze na wyjeździe, drugi w SPH, ten Williamsa), akcja bramkowa Juve przy golu na 2-0 na CN. Prokurowanie karnych, których nie musiał sprokurować, krycie przy stałych fragmentach, efektem gol PSG na 3-1 bodajże lub 4-1. Do tego ma braki w rozegraniu, gdy gra w Barcy, wczoraj pokazał, że potrafi, ale w meczach tego nie robi tak często, jak wczoraj właśnie, czyli długie piłki, które powinny służyć do rozciągania, wczoraj dał takie 2 na 3 celne, a w Barcy rzadko decyduje się na to, do tego brakuje podań za linię obrony, ogranicza się do gry na ścianę lub krótkiej i wypuszczania boków, za mało, a do tego zdarza się, że często za długo holuje piłkę. Jego plusami są znakomite wejścia w pole karne, świetne trzymanie piłki, gra na małej przestrzeni i na ścianę oraz wybieganie, którym często nadrabia braki.

0

@lucca87 Nie mogę skrytykować? Czemu?

Nie obchodzi mnie podejmowanie decyzji, każdy popełnia błędy, to wiem, ale skrytykować za popełnienie błędu mam prawo.

Bo nie obejrzałem innej powtórki po meczu, tylko 1, dzisiaj przyjrzałem się dokładniej.

A kogo z siebie robisz? Psychologa?

0

@Roobo Yarmo zagrał raz dwa z kolegą, potem Yarmo schodzi dośrodka i nikt do niego nie doskakuje, ogółwm, to tam powinien byç jeszcze Wijna, bo De Roon był 1 na 2, ale mimo wszystoo Frenkie powinien opuścić strefę (w jego był zawodnik, ale kryty przez 3 (Frenkie + 2 kolegów)) i doskoczyć, a miał na to czas.

https://youtu.be/cThwC03CN44

4

@Pawlak1992 Jestem tak dobry, jak mój ostatni mecz.

0

@lucca87 No, a co, nie powinien doskoczyć? Za nim był tylko 1 zawodnik i to między 2 jego kolegami, gdyby doskoczył, to zablokowałby uderzenie, a miał na to czas. Ale co tam, nie ma co argumentować, trzeba personalnego coś napisać.

E. Z resztą napisałem, że grał dobrze wczoraj. Ale trzeba się przyczepić i najechać personalnie na siłę, bo ulubieñca ludu nie można skrytykować.

Zobacz wszystkie

145

A mi ani troche.

120

I wtedy ja mu mowie, zaloz klub pilkarski.

104

Swiecicki i Cwiakala, to nie sa wkurzajacy komentatorzy, ja ich lubie sluchac.

103

Rok temu i podarowalismy Neymara w formie przeprosin za interesowanie sie Verrattim.

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Który piłkarz Barcelony pokaże się z najlepszej strony podczas EURO i Copa America?