O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Messi, Puyol, Iniesta, Sergi Roberto
  • Ulubione zespoły Barca, Roma, Odra Opole
  • Barcelonie kibicuję od Od zawsze

Statystyki

  • Dni w serwisie 3160
  • Liczba komentarzy 607
  • Polecenia 1602

Komentarze

0

@mielniczas jak nie grali jak Villa nam brameczke wcisnął w barwach Atleti xd

2

#MuremZaRyszardem

1

@VenoM to są przecież statystyki, z których nic nie wynika. Semedo jest po prostu tragiczny w obronie. On nie istnieje w defensyfie. Po prostu go nie ma. Niech idzie sobie w Anglii biegać na wahadełku, to wszyscy będziecie sie spuszczać jaki on dobry, ale w Barcelonie nie ma dla niego miejsca. Za słaby w obronie, bez szału w ataku. Jak ulał na wahadło w Premier League. A Roberto to już zupełnie inny temat. Potrzebujemy prawego obrońcy, który od buta wleci do pierwszego składu, a nie wieszać psy na Sergim, który gra tam z przymusu.

0

@MrCules na prawde wolicie Semedo od Roberto? XD ten drugi przynajmniej w obronie coś pokazuje i dośrodkować potrafi. Semedo w obronie nie istnieje. Odnajdzie się Anglii bo jest szybki. A tu i tak bedzie lament, że tam odpalił.

0

@Janas11224 wbijam sie tam jutro z buta

Zobacz wszystkie

52

Szkoda ze w pierwszej druzynie reakcja nie jest tak szybka

50

Uroki życia w Amsterdamie :D

46

Jakaś masakra po prostu. Brak Denisa kosztem makabrycznego Luisa. Rakitic zajmuje miejsce w pomocy dla Roberto, który znowu w obronie. Z kolei Semedo kolejny mecz na ławce. Jakaś parodia. Już nie mówię o odpoczynku dla Iniesty.. Paulinho po świetnym występie mógłby zastąpić kapitana żeby złapać rytm meczowy. W obliczu ostatniej drużyny tabeli nie ma co ryzykować ale Valverde wyszedł jak na drużynę z czołówki. Z drugiej strony cieszy że po fatalnych występach w końcu pique obejrzy mecz z ławki. Zostaje tylko czekać na kolej Rakiety i Pistolero

41

Do redakcji. Z całym szacunkiem ale nowa wersja serwisu jest strasznie niepraktyczna. Ja zazwyczaj korzystam ze strony przez telefon i teraz nowa wersja serwisu w użytkowaniu zamienia się ze starą, a do tego nawet z komputerową. Poprzednia wersja mobilnej strony to było niebo w porównaniu z tą

38

A moim zdaniem bardzo dobrze, że Busi zostanie w domu. Ostatnio nie zachwyca, a więc i odpoczynek dobrze mu zrobi. Przynajmniej mamy pewność, że nie wyjdzie w podstawie razem z Rakietą :D co do Messiego nie mam zdania, ale wydaje mi się, że Valverde chce pokazać w ten sposób, że PK nie jest priorytetem. Jak zawalimy pierwszy mecz to D10S zawsze może zagrać w rewanżu. A jeśli wygramy to coś czuję, że w drugim meczu będzie na ławce najwyżej. Mądrze.