O sobie

  • Zainteresowania Sport, Barcelona
  • Ulubiony zawodnik RonaldoR9, Xavi, Puyol, Iniesta, Messi, Zidane
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od odkąd pamiętam

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3500
  • Liczba komentarzy 2005
  • Polecenia 2964

Komentarze

3

@Nano22 Ja bym za 6 letni telewizor nawet 1000 zł nie dał :P

15

Niektórzy się tutaj wykłócają, czy o gwiazdkach porno można tu pisać czy nie, że się jest "ciemnogrodem" jak się ktoś z tym nie zgadza itp frazesy. Ale prawda jest taka, że jest tu masa małolatów w wieku 12-15 lat, może i nawet młodsi i zważywszy na dzieciaki na tak poważnej stronie nie powinno być takich tematów. Jak się niektórzy chcą tym jarać to jest pełno stron tego typu jak np. sławetny ale podupadły podrywaj czy inne. Nie wiem jak reszta ale ja na miejscu moderacji zrobiłbym z tym porządek. Nie dość, że nasz klub ma problemy niemal na każdej płaszczyźnie to niech chociaż strona fcbarca.com zachowa odpowiedni poziom.

0

@Gomess Z pierwszą trójką się zgodzę ale co takiego zrobił Rakitić dla Barcy? Jak grał z Iniestą to jakoś jego braki nie były aż tak widoczne, cały napad jakoś sobie radził ale odkąd odszedł Andres to nie mamy pomocy - 3 lata. A Ivan jest pomocnikiem i grał w niej regularnie. Jeśli już ktoś coś komuś może zawdzięczać to tylko Ivan Barcelonie. Nie na odwrót.

1

Chcieli mieć w PK emocje to mają... drzwiami i oknami będą ludzie walić, żeby kupić bilety na półfinał a potem na finał. Już nie wspomnę o rekordowych przychodach z reklam. KIbice małych klubów się cieszą, ale na ile to jest sprawiedliwe to już osobna kwestia.

0

"Z pustego i Salomon nie naleje". Nie dość, że sprzedali ostatniego niekontuzjowanego skrzydłowego Pereza, który przydałby się teraz to jeszcze trenerowi zostali tacy zawodnicy jak Rakitić, którego nie da się oglądać, a który gra jakby był na wymarzonych wczasach w Barcelonie. Dobrze, że przynajmniej "turnus" Valverde dobiegł końca, bo nie wiem jakby to wyglądało. Poza Leo każdy zawodnik zanotował taki regres, że to jest coś niesamowitego. Nawet De Jong jest cieniem samego siebie z zeszłego sezonu. Cały czas wierze w Setiena bo bajzel jaki mu zostawił poprzednik jest nie do pozazdroszczenia. Do tego rozbestwione gwiazdeczki kłócące się między sobą.

Zobacz wszystkie

64

Nawet jeśli miałby to być Garcia Pimienta to ważne, że nie będzie to bezbarwny Vaverde. Facet swoją "charyzmą" odpycha każdego, nawet zawodnikom się odechciewa grać.

51

To w części kolejnej niech lepiej wytłumaczą powody jego kupna bo jak na razie 99 % kibiców nie rozumie tego transferu ! Najlepsze jest to, że nawet sam Paulinho nie wie czemu go kupują :)

46

Skoro nie ma podstaw aby go zawiesić to jakim cudem wykluczyli go z meczu z Boliwią?! Na dodatek wykluczenie Leo z gry mogło poskutkować podłamaniem drużyny i przez to też mogli przegrać.
Z drugiej strony mieli tak kiepskiego trenera, że ta porażka jeszcze im wyjdzie na dobre... przynajmniej przyjdzie inny trener.

45

Taaa... ale jak Barca pomagała młodym chłopakom i ich rodzinom to już było przestępstwo i trzeba było zniszczyć tym niewinnym ludziom życia i kariery !!...

44

Ja tam bym odstawił do rezerw Ansu Fatiego i tam niech chłopak sobie bez presji gra i się rozwija, bo na pierwszą drużynę jest chwilowo za słaby. On ma dopiero 17 lat. Nie wnosi obecnie wiele do gry, jak tylko dostaje piłkę to zaraz ją traci.