O sobie

  • Zainteresowania Muzyka, Football
  • Ulubiony zawodnik Rivaldo
  • Ulubione zespoły F.C.Barcelona, K.S. Ruch Chorzów
  • Barcelonie kibicuję od dawno

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3600
  • Liczba komentarzy 644
  • Polecenia 1270

Komentarze

OTX

6

A potem się obudził cały mokry....

OTX

0

@moronw nigdy nie wiesz czy artykuł jest oparty na faktach czy wyssany z palca - czytając i udzielając się w dyskusji pod artykułem zakładam że to prawda. Ciesze się że okazało się to nieprawdą i zawodnicy od razu chcieli obniżyć wynagrodzenia. Jeśli dalej sądzisz że pałałem nienawiścią i jestem hejterem to już ci bardziej tego nie nakreślę i odpuszczam, nie mniej jednak pozdrawiam!

OTX

0

@moronw kolego komentujemy doniesienia prasy, na moment mojego komentarza sytuacja wyglądała tak jakby zawodnicy się zbuntowali przed obniżka wynagrodzeń, teraz widać że to było na wyrost, a wrecz nie prawda, więc nie myl mnie z hejterem.

OTX

9

No w sumie i dobrze - ludzie teraz widzą że piłkarze są oderwani od rzeczywistości. Inne sekcje zarabiające kilkukrotnie mniej zsolidaryzowały się z klubem w ciężkich czasach. Zawodnicy Juve poszli krok naprzód - zrzekli się kompletnie wynagrodzenia za 4 miesiące!!! Zawodnicy Bayernu sami zaproponowali obniżenie o 20% wynagrodzeń.....itp.

OTX

0

Ciężki do oceny temat - ciekaw jestem jak nasi "wychowankowie'' się zachowają - najemnicy to wiadomo będą się bronić do końca rękami i nogami bo dostać pełną gażę. Chociaż każdy kto się zgodzi na obniżenie kontraktu na rzecz klubu będzie miał poklask, i jednak jest to zawieszenie na czas wstrzymania sezonu. Biorąc pod uwagę naprawdę wielkie kontrakty jakie są płacone w Barcelonie piłkarze nie odczuli by tego w znacznym stopniu a wizerunkowo zainkasowali by bardzo dużo punktów od kibiców. Ciekawa sytuacja która wiele powie o mitycznym przywiązaniu do barw i tym podobnymi dumnie brzmiacymi hasłami o relacjach zawodnik-klub.

Zobacz wszystkie
OTX

115

Jeżeli to prawda to niech odchodzi i nikt niech go nie skłania do pozostania - najemników nam nie trzeba - normalne że gość z czasem przejął by pałeczkę ale on chce tu i teraz - tak wgl to trzeba wygrać sportową rywalizację, on ją przegrał, pokazał na początku sezonu że jeszcze nie jest lepszy od Bravo, zatem niech ucieka odchodzi. Masip może też broni dobrze - nikt tego nie wie bo Masip siedzi głęboko na ławie. Bramka to specyficzna pozycja na której kilka meczy albo cie winduje albo przekreśla. Sergio Rico z Sevilli uimiał wykorzystać kontuzje Beto i role zmieniły się na stałe. Marc przespał początek sezonu który mu sprezentował Bravo a on wymiękł. Mam dość gości skarżących się w mediach. VeB

OTX

70

No i mam nowego ulubieńca :) bez ironii, gość wyśmiewany z każdej strony a jeszcze zostanie naszym podstawowym zawodnikiem. Kibicuje mu i trzymam kciuki :) [Brazylijczyk rezygnujący z połowy zarobków żeby do nas przyjść] EWENEMENT! Niedawno inny brazylijczyk odszedł od nas by podwoić zarobki..... ;]

OTX

34

I kto bronił Neymara że nie jest łasy na kasę niech teraz popatrzy na siebie :) transfer dogadany już dawno temu - tylko oczekiwanie było na wypłacenie premii. Tak Wasz cudowny Neymar potraktował klub i kibiców. Na sam koniec wyłudzając 26mln ;] Mam nadzieję że faktycznie tam były jakieś zapisy w tej umowie które są w stanie zablokować wypłatę tej premii a przynajmniej jej całości. Był dobrym grajkiem ale lżej na sercu że go już z nami nie ma :)

OTX

34

Jak wpuści Rakiete na ryzyku w meczu o pietruszkę to nie mam pytań, mam nadzieję że nie dojdzie do takiej dziwnej sytuacji...... może Alenia powinien wysłuchać hymnu ligi mistrzów z murawy????

OTX

28

Zawsze było wiadomo ze to bardzo dobry obrońca ale szklany, teraz chyba mu nogi zalali jakąś żywicą że nie łapie urazu, na nasze szczęście jest w dobrej dyspozycji :)

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kto powinien być w niedalekiej przyszłości podstawowym prawym obrońcą Barcelony?