O sobie

  • Zainteresowania Muzyka, Football
  • Ulubiony zawodnik Rivaldo
  • Ulubione zespoły F.C.Barcelona, K.S. Ruch Chorzów
  • Barcelonie kibicuję od dawno

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3800
  • Liczba komentarzy 771
  • Polecenia 1673

Komentarze

OTX

2

Ronie w tamtym okresie nie brał udziału w plebiscycie złotej piłki, to plebiscyt brał udział w obsypywaniu nagrodami grę magika z CamoNou

OTX

0

Valverde jak widzi ilość młodych którzy grają u nas pierwsze skrzypce w tym sezonie szuka odpowiedzi w księgach pradawnych astronomów...... "How??? God damn it"

OTX

9

@mikokarla też jestem tego zdania, wydaje mi się wręcz że ta sytuacja jeszcze bardziej go motywuje do finalnych sukcesów.

OTX

2

Przy tak młodym składzie będą się zdarzały mecze słabe jak i takie jak ten z Dynamem. Cieszy że widać pracę zawodników, że widać że oni umieją grać. Widać przede wszystkim że umia i próbują grać bez Leo. Bo czasem jakbyśmy oglądali turniej kto więcej zaliczy podań do Messiego..... Jak nie ma Leo to ciężar gry rozkłada się na całą drużynę.

OTX

1

@Ksavix no to chyba oglądamy inny mecz, 80 % czasu gry Cou gra jako mediapunta, Pedri na lewej większość czasu.

Zobacz wszystkie
OTX

115

Jeżeli to prawda to niech odchodzi i nikt niech go nie skłania do pozostania - najemników nam nie trzeba - normalne że gość z czasem przejął by pałeczkę ale on chce tu i teraz - tak wgl to trzeba wygrać sportową rywalizację, on ją przegrał, pokazał na początku sezonu że jeszcze nie jest lepszy od Bravo, zatem niech ucieka odchodzi. Masip może też broni dobrze - nikt tego nie wie bo Masip siedzi głęboko na ławie. Bramka to specyficzna pozycja na której kilka meczy albo cie winduje albo przekreśla. Sergio Rico z Sevilli uimiał wykorzystać kontuzje Beto i role zmieniły się na stałe. Marc przespał początek sezonu który mu sprezentował Bravo a on wymiękł. Mam dość gości skarżących się w mediach. VeB

OTX

70

No i mam nowego ulubieńca :) bez ironii, gość wyśmiewany z każdej strony a jeszcze zostanie naszym podstawowym zawodnikiem. Kibicuje mu i trzymam kciuki :) [Brazylijczyk rezygnujący z połowy zarobków żeby do nas przyjść] EWENEMENT! Niedawno inny brazylijczyk odszedł od nas by podwoić zarobki..... ;]

OTX

37

Widać że jak Leo odejdzie to wyjdą różne tematy z szatni. Nawet tak wyważony gość jak Rakieta przemyca w wypowiedziach sygnały co do tego że były jakieś patologię w szatni.

OTX

34

Nie wierzę że czytam takie pierdolety.... Ludzie, byliśmy na równi pochyłej ale w dół nie w górę. Koeman orzejol drużynę po historycznym gwałcie w LM. Nawet Guardiola przegrywał na początku.... Nawet z Wisłą Kraków. Dajcie mu popracować, poznać skład, wdrążyć taktykę. Osadzimy po kilku miesiącach.

OTX

34

I kto bronił Neymara że nie jest łasy na kasę niech teraz popatrzy na siebie :) transfer dogadany już dawno temu - tylko oczekiwanie było na wypłacenie premii. Tak Wasz cudowny Neymar potraktował klub i kibiców. Na sam koniec wyłudzając 26mln ;] Mam nadzieję że faktycznie tam były jakieś zapisy w tej umowie które są w stanie zablokować wypłatę tej premii a przynajmniej jej całości. Był dobrym grajkiem ale lżej na sercu że go już z nami nie ma :)