O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1990

Statystyki

  • Dni w serwisie 2287
  • Liczba komentarzy 1127
  • Polecenia 1794

Komentarze

0

@Elvisek Myślałem, że złota piłka jest za konkretny 1 sezon. Dekady to trochę długo ( 1 dekada 10 lat przyp. red.) biorąc pod uwagę to jak długo trwa kariera piłkarza .
Według mojej bardzo mocno subiektywnej opini , przyznałbym Messienu ZP za ostatni sezon mimo tego, że Lewy na nią zasłużył .
Tak czy tak uważam, że nie nie zawsze jest przyznawana sprawiedliwie . Zgadzam się z Tobą, że każdy ma prawo głosować jak chce. Takie są zasady tego plebiscytu.
Uważam też , że najbardziej sprawiedliwa była stara ZP zanim FF połoczyło sie z FIFĄ.

0

@socha Ja tylko piszę, jakie Xavi ma na to spojrzenie a Ty się nie wyprożnij z tym Messim... Ktoś inny z tymi samymi statami nie zdobył by piłki.

4

Czyli według Xaviegi złota piłka za nazwisko ,to sprawiedliwe...

2

W Barcelonie jakieś sanatorium otworzyli , że wszystkie staruchy chcą przybywać ?
Czemu nie za dwa lata , nie za młody teraz ?

0

@MarioVeB! W południówce same wielkie reprezentacje ...

Zobacz wszystkie

82

Chłop prosi o zmiennika od dwóch lat , w sezonie kontuzji notuje zajebiste liczby ale psy są na nim wieszane. Sposób jaki rozstanie się z Barcą.. wstyd.... Mogli go zostawić na zmiennika..

34

Barto niszczyciel Barcy ma farta... Tryplet jak ślepej kurze ziarno a teraz zwycięstwa..... zawsze spada na cztery łapy....

31

Tak sobie patrzę na skład.. Od kilku sezonów w LM klęski , 600 melonów wydane a onze de gala wciąż taka sama :)

29

Ludzie ! Serio nie kumacie tego ,że ten zawodnik z całym szacunkiem ale nie pasuje do systemu Barcy i tego nie nadrobi już nigdy !

27

Real nam odjeżdża pod każdym względem a my się bijemy o Di Marię który obrażał Nas i pewnie przepłacimy za niego jakieś 70 mln....