O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 820
  • Liczba komentarzy 32
  • Polecenia 66

Komentarze

0

bzdura...?
zazdrośni o mistrzostwo? pfff, no chyba ze AG sam chodzi i gada w ten sposób...
ja cały czas jestem zdania, że takie newsy nie wychodzą bez celu. Skoro ktoś tak chciał napisać to takie coś wyszło... pytanie jaki to cel i kto na tym zyska lub straci. Czyżby AG robił podkład pod ewentualne odejście z klubu latem?

0

@Lucassito nadal twierdze ze to czyste dyletanctwo. Nie znasz go zupełnie, nikt go nie zna, chyba że z nim pracuje. Plotki? Super.. Marca, MD... powtórze się - bądźmy poważni.
Rolnik czy nie, szacunek mu sie należy. A piłkarze narzekają bo mieli tak poustawiane życie w okół pod siebie, że jak ktoś przyszedł i go trochę pozmieniał to jest płacz. Nie przekonasz w mnie w tym przypadku.

Procowałem kiedyś w korpo przez jakis czas, teraz od wielu lat już nie i nie zamierzam, a takiego "23 latka" szybko zrewiduje rzeczywistość. Nawet w korpo.. pozatym ten przykład jest tak nieadekwatny, że nie ma co więcej komentować.

0

@Lucassito Nic takiego nigdy nie napisałem i nie zamierzam, a hipokryzji u mnie prawie w ogóle. Jestem zwolennikiem każdego niezłego trenera jaki przyjdzie bo uważam, że zmiana jest potrzebna. Setiena nie znam więcej niż tylko z meczów przeciwko FCB, lecz każdy piłkarz grający w takim klubie to profesjonalista i poważnie powinien podejść do każdego tematu swojego szefa. Nie wiem jakiej generacji jesteś przedstawicielem, ale mnie wpojono szacunek do pracy i przełożonego. Jak mam powiedziane, że mam to zrobić to to robię, bądź dyskutuje o swojej opinii z owym przełożonym, a nie idę do kolegów, innego działu, firmy... (analogia w powyższym przypadku do prasy) i nie miauczę od razu jak to mi źle, że muszę coś zrobić...
Czy uważasz ze Setien to trener bez projektu i wizji? Bądźmy poważni. Po koleżeńsku angażu nie dostał. Sprawdzi się bądź nie... takie gadki to czyste dyletanctwo.

8

Z całym szacunkiem, ale niech się lenie wezmą do roboty. Narzekanie że będą patrzeć na nich i na ich ewentualnie błędy.... no masakra. To są profesjonaliści?! Do roboty, uczyć się, cisnąć i będą wyniki. A nie pitolenie do prasy.

0

@Midast jaja se robisz?

Zobacz wszystkie

15

Mnie się podobają :)

9

Oprócz pensji w klubie, w "szejk'owych" klubach piłkarze biorą jeszcze furę siana za kontrakty w spółkach arabskich (np marketingowe kontrakty). O tych pieniądzach się głośno nie mówi, ale to ze jakiś piłkarz wybiera PSG/City zamiast Barcy albo Bayernu to właśnie te pieniądze "pod stołem" robią różnice.

9

Szanowni redaktorzy, może już przestańcie proszę karmić nas onet-newsami o neymarze i skupmy się na Barcy.
Neymar nie jest naszym piłkarzem!

8

Z całym szacunkiem, ale niech się lenie wezmą do roboty. Narzekanie że będą patrzeć na nich i na ich ewentualnie błędy.... no masakra. To są profesjonaliści?! Do roboty, uczyć się, cisnąć i będą wyniki. A nie pitolenie do prasy.

4

Bardzo się cieszę, że inwestujemy w przyszłość.
Powinien być nowym Vermalenem lub iść na wypożyczenie.

Ale przy okazji chciałbym wyrazić ubolewanie nad praktykami zsyłania piłkarzy do rezerw.
Powinno to być zabronione przez FIFA/UEFA odgórnie, np wymogiem punktu w kontraktach, który mówi że piłkarz podpisuje go na grę i trening w pierwszym składzie i tam powinien być cały czas!
Tak działa się na szkodę piłkarza, zwłaszcza młodego który potrzebuje grać, trenować i być z najlepszymi

Media

Liga typerów

1 marius64 96 pkt
2 barcatv 94 pkt
3 piotrtrzebinia 93 pkt
4 Marjando 91 pkt
5 rambocyc 89 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kogo Barcelona powinna sprowadzić w zastępstwie Ousmane'a Dembele?