O sobie

  • Zainteresowania futbol, kino, polityka
  • Ulubiony zawodnik Busquets, Messi, Suarez
  • Ulubione zespoły Barca, Celtic, Legia
  • Barcelonie kibicuję od 2009

Statystyki

  • Dni w serwisie 2298
  • Liczba komentarzy 1858
  • Polecenia 14487

Komentarze

0

@PeteR10 podrzuć link

1

Messi se queda.
Pewna informacja.

163

Messi: zostaje.

Pele: Tak naprawdę strzeliłem dla Santosu 2459 bramek

7

Wspaniały artykuł. Dla takich zaczałem czytać fcbarca.com ponad 10 lat temu

4

O ile tydzień temu o tej porze, byłem pewien, że Messi odejdzie, tak im dalej w las tym coraz bardziej czuje się przekonany że zostaje. Zostanie, bo nikt nie ma siły ani ochoty na długą walkę w sądach, mało który klub stać na taką pensje, to raz, koszt transferu w czasach pandemii (do klubowej kasy nic nie wpływa) to dwa, trzy mimo wszystko ma tu w barcelonie dom, nie zna innego języka, dzieciaki chodzą do szkoły, to trzy, a cztery - do rozpoczącia sezonu zostały dwa tygodnie ta cała zmiana musiałaby być robiona z każdej strony na wariata. Jeśli ma odejść, to lato 2021.

Zobacz wszystkie

163

Messi: zostaje.

Pele: Tak naprawdę strzeliłem dla Santosu 2459 bramek

142

Zlatan Ibrahimovic: "Manchester United chciał mnie sprowadzić, ale powiedziałem im, że nie gram w czwartki"

127

Z całego serca życzę mu 2 miejsca w lidze w tym sezonie.

114

Muszę Wam coś powiedzieć. Pewnie tego bym nie napisał, ale skłoniły mnie do tego ostatnie porażki Barcy. Kiedyś miałem dziewczynę, znaliśmy się długo. Wiecie czego nie lubiła? Barcelony. Ileż to razy, gdy byłem w jej towarzystwie spotykałem się ze słowami sprzeciwu kiedy wchodziłem na fcbarca.com sprawdzić co się dzieje w naszym ukochanym klubie! "fcbarca i fcbarca, po co Ty tam ciągle wchodzisz, po co ty ciągle o tym klubie mówisz"? Miesiące mijały, życie pokazało że nie była to znajomość warta czasu i nerwów które jej poświęciłem. Dziś od roku nie mam z nią kontaktu. Na fcbarca wchodzę codziennie po kilkanaście razy. I wiecie co? Nigdy ta dziewczyna nie dała mi takiego szczęścia jakie czułem po listopadowym gwałcie na Realu. Nigdy nie dała mi takiego szczęścia jakie czułem po wygraniu w czerwcu Ligi Mistrzów. Tak - jesteśmy w dołku. Tak, odpadliśmy z LM. Tak, mamy serie kilku porażek pod rząd. Ale nie zapominajmy - ten klub dla wielu jest połową życia. Największą pasją przyprawiającą o gęsią skórkę. To tylko ludzie, jak każdy mają słabsze momenty. Lecz jestem przekonany, że kwestią czasu jest kiedy wrócimy na właściwe tory. Ten klub przyniesie nam w niedalekiej przyszłości wiele radości. Uwierzcie mi. VAMOS !

107

1. Obudź się rano. 2. Przygotuj śniadanie. 3. Rozpocznij przegląd prasy oraz internetu i zacznij upajać się burdelem w obozie Realu. BEZCENNE

Media