O sobie

  • Zainteresowania siłownia, filmy, seriale, gry.
  • Ulubiony zawodnik Ricardo Quaresma, Paulinho, Yaya Toure, Cesc Fabregas, Fernandinho, Antoine Griezmann, Arturo Vidal, Marc Andre ter Stegen
  • Ulubione zespoły Barca
  • Barcelonie kibicuję od 2007

Statystyki

  • Dni w serwisie 897
  • Liczba komentarzy 2509
  • Polecenia 12292

Komentarze

8

@PanPatrykk widocznie nie zrozumiałeś. Motywem przewodnim marszu przedsiębiorców nie jest promowanie tego, co i z kim jego uczestnicy robią w łóżku.

14

@PanPatrykk a co ma do tego marsz przedsiębiorców?

66

@PanPatrykk Bosak jak i cała Konfederacja jest nie tylko za zakazem marszów osób LGBT, ale również marszów osób heteroseksualnych, onanistów itd. itp. A argumenty z brakiem dzieci, małą ilością pieniędzy na koncie czy nieukończonymi studiami to chyba zostały wyciągnięte na siłę bo widocznie nic lepszego nie dało się znaleźć. A co do UE to chodzi przede wszystkim o to, żeby ta instytucja nie naruszała suwerenności naszego kraju.

0

@PanPatrykk a czasem Biedroń i Trzaskowski nie są liberalni?

0

@Homeopata8989 myślę, że Neuer był trochę przehajpowany ze względu na swój odważny jak na bramkarza styl gry. Oczywiście jak dla mnie jest conajmniej w TOP3 bramkarzy ostatniej dekady, jednak ja bym go umieścił za Casillasem.

Zobacz wszystkie

132

Kolorowego cyrku ciąg dalszy.

Teatr Narodowy w Wielkiej Brytanii zobowiązał się do nieużywania zwrotu "Panie i Panowie...", ze względu na protesty osób związanych z LGBT, które uważają że taki wstęp, poprzedzający spektakl jest obraźliwy dla osób identyfikujacych swoją płeć jako płynną.
XDDDDD

102

W końcu Dembele będzie miał z kim duo grać w fortnajcie. Oby ich współpraca była owocna również na boisku

96

"Świętowanie" absencji jedynej typowej 9 w zespole, która ma udział przy 25 bramkach w 23 meczach w tym sezonie jest chyba możliwe tylko na La Rambli.

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?