O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1162
  • Liczba komentarzy 1355
  • Polecenia 1257

Komentarze

0

@Imonkey nie kazdy ma luzny miliard czy p miliarda zeby sie wykupic jak chlopcy z psg - nie rozumiem o co Ci chodzi

0

@liamgreyhate dlatego legende pozegnal rudy pajac w5 minutowej rozmowie? Szanyjmy sie - nie xhodzi zeby grali do 40 ale zasluzyli na innepotraktowanie i pozegnanie - nawet chociazby Luis zasluzylna ostatni mecz

2

Brak mi słów dla "kibiców" tutaj - spoko jedźcie po najlepszym w historii klubu napastniku i drugim najlepszy, a wysyłajcie serduszka do kumanów, de jongów i innych, których za pół roku, za rok już tu nie będzie.

Kuman dokonuje ostatecznego rozbioru klubu i wcale nie jestem przekonany że nowy zarząd będzie lepszy, bo pierwsza kadencja to będą czystki, zadłużanie, wyrzucanie poprzedników i wsadzanie w struktury swoich i swoje rodziny.

To tacy "kibice" powodują że "mes que un club" już nie istnieje - gratuluję i bije brawa na leżąco. życzę Wam żeby Was traktowali dokładnie tak, jak wy chcecie potraktować najlepszych graczy w historii klubu.

1

@LukaszFan przecież chciał...

0

@wroclawskifan aha czyli jakby moj ojciec byl hiszpnem a ja urodzilbym sie i wychowal w Polsce to jestem hiszpanem - spoko ..ehhh cale zycie zylem w nieswiadomosci

Zobacz wszystkie

43

jak to - przecież transfer, to kwestia godzin, a jutro prezentacja ;)

37

Super tylko w obecnej sytacji; po co? Po co w szatni zgnile jajaktore za rok odejdzie za darmo

30

towarzystwo wzajemnej adoracji

23

szczerze to Najszych najlepszych grajków bym tam nawet nie zabierał, tylko ściemnił jakieś kontuzje - ten puchar w Arabii jest zalosny - nawet nie wiem czy chcialbym sie chwalić jego zdobyciem - uczestnicy tego "wydarzenia " powinni je zbojkotować i oddać walkowera, albo wysłać Barcę D, a najlepiej żeby w ataku zagrał Waldek i Bartek.

20

@MESSIah16 lekarze ratujacy zycie, osoby ktore sa blisko znakezienia lekarstwa na raka czy inne choroby, naukowcy ktorzy dzieki nauce pozwalaja osobom niepelnosprawnym zyc normalniej???