O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna.
  • Ulubiony zawodnik Grzegorz Krychowiak.
  • Ulubione zespoły FC Barcelona.
  • Barcelonie kibicuję od 2005

Statystyki

  • Dni w serwisie 307
  • Liczba komentarzy 82
  • Polecenia 254

Komentarze

1

Dla mnie Vidal jest takim kozakiem , że grałby u nas do końca kariery może delikatnie wcześniej gdzieś do Chin lub Arabów na tą chwilę 1 skład ma lekko.

1

Czytam i nie wierzę .
O ile Ivan Rakitič niestety już więcej nam nie da to Vidal jest kozak walczy biega i daje drużynie na prawdę sporo więc myślę, że godne pożegnanie Ivana (zrobił dla Blaugrany dużo dobrego ) i zostawienie Arturo.

17

Można mówić źle o Neymarze , ale Dembele, Griezmann , Coutinho razem wzieci nie zrobili tyle co Net dla Blaugrany dlatego też bez wątpienia chciałbym żeby wrócił kosztem choćby Griezmanna .

0

Pełen szacunek za to co dotychczas zrobiłeś dla Barcelony, ale twój czas już się skończył . W Barcelonie dzieje się coraz gorzej. Wystarczy powiedzieć , że mało się gra napomnieć o odejściu i już pierwsza 11 gotowa. EV nie ma przysłowiowych "JAJ" a zarząd pomału zaczyna się ośmieszać.

0

Szkoda, że nasza Barcelona idzie coraz bardziej w zła stronę oczywiście mam na myśli zarząd i anty-trenera . Przestajemy wzbudzać strach u rywali , którzy coraz lepiej sobie poczynają w meczach z Blaugrana. Tu trzeba kogoś kto ma na prawdę duże jaja i nie boi się zmian. Pique powiedział by trochę może i by coś do głowy wróciło nie wspomnę , że Dembele zachowuje się nadal jak dziecko + te jego kontuzje masakra .

Zobacz wszystkie

28

Upadlismy jeśli chodzi o rynek transferowy . Taka wielka marka jest FCB a tak słabo profesjonalnie zachowujemy się przy transferach. Sprzedając się ponizamy bo kwoty są tak zanizone że szok a kupując upadamy jeszcze niżej bo kogo lepszego to 120mlm musi pęknąc nie wspomnę już o tym jakie kwoty płacimy zawodnikom . Gdzie zawodnicy ze szkółek? Się porobiło smutne.

27

Jak czytam , że Neymar nie jest tutaj potrzebny to śmiać mi się chce. Dembele i Coutinho razem wzieci nie zrobili dla FCB tyle co Naymar . Jest kapryśny jest gwiazdorkiem ,ale na boisku robi swoje.

22

Rakitič owszem , ale Arturo bym zostawił .

21

Nie wiem ile jeszcze mozna sie łudzić , że Pan Valverde jest dobrym trenerem. Może dla drużyn pokroju Bilbao jakaś Fiorentina to w porządku, ale nie dla FCB . Od dawna nie było takie długiego okresu kiedy mamy naprawdę konkretna łąwkę i zawodników na światowym poziomie a nie potrafimy tego wykorzystać. Leo Messiemu lata uciekają i nie będzie nas wiecznie ciągnąć.

17

Można mówić źle o Neymarze , ale Dembele, Griezmann , Coutinho razem wzieci nie zrobili tyle co Net dla Blaugrany dlatego też bez wątpienia chciałbym żeby wrócił kosztem choćby Griezmanna .