O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3365
  • Liczba komentarzy 459
  • Polecenia 1917

Komentarze

0

Nieźle, w końcu ktoś posadził de Jonga. Uwielbiam go, ale faktycznie ostatnimi czasy nie przypomina swojej najlepszej wersji

4

Dom emeryta :DDD

0

Xavi nic nie wrzucił? Pod tym względem Koeman jest lepszy hahah

0

Jak dla mnie to przyjście Xaviego mu tylko pomoże, dostanie bakcyla z nowym trenerem, będzie miał pomysł na niego, raczej Memphis nie ma co się martwić, póki co najlepszy strzelec. Z resztą kto miałby go wygryźć? Jedyna opcja to Fati - Aguero - Dembele w pierwszym składzie, ale chyba wszyscy wiemy że to raczej mało prawdopodobne, ze względu choćby na urazy tych zawodników. Depay najlepszy strzelec + zdrowie się go trzyma.

7

Nie zdziwię się jak wygryzie Desta i będzie miał pierwszy skład :D

Zobacz wszystkie

75

Już tylko czekam aż za następnej kadencji prezydentem Barcelony zostanie Pique, nikt jak on nie kocha klubu i się do tego lepiej nie nada.

58

Dzisiaj Cou odpali! OBIECUJĘ WAM

57

Witamy na pokładzie! Mam nadzieję że udowodnisz tu wszystkim tym, którzy wysyłają cię na emeryturę ile jesteś wart! Liczę na 15 bramek w lidze w przyszłym sezonie, VeB!

56

Odzywa się Jordan, który na boisku co chwilę łapał za rękę, koszulkę, przetrzymywał rywali, wpier***zł się naszym zawodnikom w nogi i każdego zatrzymywał w nieczysty sposób, drugi Raul Garcia z Atletico. Za ilość fauli i złośliwości boiskowych go można wyrzucać co mecz, pajac. Sfrustrowany pajac.

52

Będzie walka o pierwszy skład z Destem, bardzo dobrze. Nikt nie będzie się czuł pewnie i będzie batalia o pierwszą 11stke, zdrowa konkurencja dla Sergino.

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Barcelona powinna sprowadzić Daniego Alvesa?