O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 323
  • Liczba komentarzy 277
  • Polecenia 394

Komentarze

0

Laporta ma taką obsesję . Jest na dobrej drodze.

0

Socios głosowali częściowo na obietnice, które jednak nie zostały dotrzymane. Znowu kręci: chciałem sprostować, ale.... Wydaje mi się, że znowu odwraca kota ogonem: "wiedzieliśmy, że otrzymał dobrą ofertę". Czyli sugeruje, że Messi otrzymał najpierw ofertę i nie było sensu z nim już dyskutować.
Jeśli chodzi o Dembele, to patrząc na logikę ostatnich wydarzeń, oznacza: zostań, żebyśmy latem mogli Cię sprzedać

0

Dembele słyszał (tak jak każdy) co Laporta mówił o Messim ( i innych zawodnikach) i musiał by być ostatnim głupkiem, żeby wierzyć choć w jedno jego słowo ( a zakładam, że nie jest).

0

@catalunya77 A kto teraz daje więcej niż wcześniej? Oczywiście, że nie dawał tyle, ale dalej dawał więcej niż cała ekipa teraz. I to widać po wynikach. Cała gra była od niego uzależniona, ale trzeba było to zmieniać stopniowo. Już nie powiem o stylu w jakim klub rozstał się ze swoją legendą. To po prostu wstyd. Oby z Messim nie skończył się czas Barcelony (przynajmniej nie na długo). Nadzieję przywraca przyjście Xaviego, ale niestety nie wszystkie poczynania zarządu.

0

@Zawsze_Wierny Bardzo żałosne. Póki co spore rozczarowanie ten nasz Prezes.

Zobacz wszystkie

31

Nie mamy napastników, bo nie możemy zarejestrować Depaya, dlatego szukamy nowego napastnika, którego też nie będziemy mogli zarejestrować. Są jeszcze dodatkowe warunki: napastnik musi zapewnić conajmniej 30 goli w sezonie i grać za darmo. Proste.

27

Oby to był początek czegoś lepszego

27

Te wszystkie kontuzje to już nie może byc przypadek, ale niestety też poziom sztabu medycznego.

19

NAPRAWDĘ i szczerze: żal mi Messiego, że u schyłku kariery musi grać w takiej gó..nianej drużynie

19

Ile można słuchać tego, że potrzebujemy cierpliwości? Albo, że dobrze zagraliśmy, bo stwarzamy akcje? Ale najlepszym tekstem, wg mnie kompletnie dyskwalifikującym podejsćie trenera jest to, że ogólnie zagraliśmy dobrze , bo przeciwnicy już nie byli w stanie strzelić nam gola (trzeciego). Jest postęp, bo nie da się ukryć, że z Benficą i Bayernem dostaliśmy trzy bramki.
Ciekawe gdzie i kiedy ta cierpliwość kibiców ma granice?