O sobie

  • Zainteresowania książka, film, sport
  • Ulubiony zawodnik Puyol
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, AC Milan
  • Barcelonie kibicuję od boże narodzenie 2008

Statystyki

  • Dni w serwisie 1589
  • Liczba komentarzy 1757
  • Polecenia 4111

Komentarze

0

@Messinio82 Wczorajszą bramka Francuz wyrównał wynik bramkowy Neymara z jego pierwszego sezonu w Barcelonie.

0

@Janiama można bronić takiego stanowiska i masz bardzo dużą rację w tym co mówisz, ale można też spojrzeć na to z drugiej strony. Może właśnie zarząd popełnił błędy ściągając zawodników, którzy w tych krytycznych momentach przytoczonych przez Ciebie, po prostu nie dali rady. Może nowe nabytki właśnie nie sprawdziły się w ogniu walki w Rzymi czy Liverpoolu. Może to był błąd zarządu, że kupienie piłkarze nie mieli jaj, charakteru, siły mentalnej żeby pociągnąć drużynę w momencie kiedy grunt usuwa się spod nóg, a dotychczasowi liderzy nie dają rady?

0

@Avada Kedavra Paulo Coehlo Ci się objawił, że takie głębokie posty ? :)

0

@Hushovt także proszę o taktyczne oznaczenie

80

Bartomeu doprowadził do tego, że nawet najgłupsze plotki zaczynasz rozpatrywać z myślą w głowie: " a może jednak coś w tym jest"

Zobacz wszystkie

123

Paulinho: "Kiedy stanąłem w tunelu w koszulce Barçy i zobaczyłem Messiego, Iniestę, Piqué, Albę, Mascherano, Suáreza, Ivana, Busiego i Marca-André Ter Stegena, pomyślałem sobie: "Paul, musisz cieszyć się chwilą i pamiętać to przez całe życie." Wtedy spojrzałem na przeciwników. Byli już pokonani."

super pokazuje jego podejscie do futbollu. On wie, ze znalazł się w najlepszym możłiwym klubie na świecie, że nie będzie tu gwiazdą, ze pogra 2-3 lata i będzie to jego koniec, więc po prostu chce czerpać z tego przyjemność. I dzięki temu może tak szybka aklimatyzacja - nie odczuwa presji

109

@SHIBA nominacja za prezentowanie serii ciekawostek, które niejednokrotnie odbiegają od ogólnej wiedzy przeciętnego Polaka. Zawsze publikuje świetne informacje, a do tego można z nim podyskutować na publikowane tematy. Zawsze gotowy do zgłębiania informacji dalej, jeśli opublikowana ciekawostka zapoczątkowała dyskusję

85

Prezydent: nie będzie stanu wyjątkowego
Ludzie: kłamie
Premier: nie rozpatrujemy wprowadzenia stanu wyjątkowego
Ludzie: kłamie
Szef MON: nie ma tematu stanu wyjątkowego
Ludzie: Kłamie
Koleżanka koleżanki szwagra żony sasiada: bedzie wojsko na ulicach
Ludzie: brzmi sensownie

80

Bartomeu doprowadził do tego, że nawet najgłupsze plotki zaczynasz rozpatrywać z myślą w głowie: " a może jednak coś w tym jest"

70

pamietaj o 5 - miejsce na świecie w 2018 r