O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 854
  • Liczba komentarzy 312
  • Polecenia 386

Komentarze

0

@neeed Czasem ze spadkowiczami gra się trudniej niż z drużynami z góry. Sevilla będzie prowadziła raczej dosyć otwartą grę, nie będzie się murować.

0

@Midast Z całym szacunkiem, ale w tak ważnych meczach często ważniejsze od bieżącej formy jest doświadczenie i opanowanie. Eksperymentowanie z młodzianami dziś byłoby błędem. To można było robić w dwóch poprzednich spotkaniach i poniekąd wejście Fatiego tak można odbierać. Młodzi zawodnicy nie bez powodu ustępują w większości przypadków seniorom. Może i sa bardziej wybieganie, głodni gry, abmitni, ale przeważnie brakuje im doświadczenia, krzepy, umiejętności odnalezienia się w grze seniorkiej, wyczucia kiedy można zaryzykować, a kiedy należy zagrać bezpiecznie. To wszystko są bardzo ważne aspekty, których nie można pomijać.

0

@Lincolm Co prawda Setien to nie Valverde, ale nie wierze, żeby w tak ważnym i trudnym meczu zaczął dwoma rezerwowymi w ataku. Mnie to się ciągle marzy zobaczyć Vidala na 9-tce od pierwszej minuty. Odnoszę wrażenie, że pomijając atuty czysto defensywne Vidala, mimo wszystko najwięcej pożytku z niego mamy w ataku, bo niestety finezją nie grzeszy i na rozgrywanie w środku się kompletnie nie nadaje, a na skrzydłowego jest zdecydowanie za wolny. Więc ja bym wolał zamiast Fatiego na lewym skrzydle Braithwaite'a, a w środku Vidala.

0

@Elvisek Trochę ich poniosło choć Rakitić jest jak Roberto, może grać wszędzie.

0

@krzysiekgier A tam. Nic nie wiadomo. Mecz meczowi nie równy, a z każdym przeciwnikiem gra się inaczej. Oby na Bayern nie trafić. Liverpool może być wyeliminowany przez Atletico. Może się to dziś wydawać niemożliwe, ale moim zdaniem to realne. Poza Bayernem wszyscy są w naszym zasięgu, choć po ostatnim meczu Lipska oni są dla mnie czarnym koniem w stylu Ajaxu z poprzedniego sezonu.

Zobacz wszystkie

33

De Ligt się przejedzie na tranferze do PSG jak Neymar. A jak Neymar, Mbappe i Cavani odejdą to PSG nawet w lidze francuskiej przestanie być zdecydowanym faworytem do tytułu.

19

Czyli to będzie taka liga, gdzie może się zakwalifikują się polskie kluby?

16

A mnie rozbawiła bramka Umtitiego po asyście Lengleta. Mimo że ze spalonego, to sam fakt że nagle za obrońców Eibaru wyskakuje 2 naszych stoperow i wykanczaja to prawie jak Messi z Suarezem było mega komiczne. Nawet Umtiti się śmial.

11

Sprzedadzą Tobido za 10 żeby w jego miejsce sprowadzić kogoś niekoniecznie lepszego za 50?

10

No Messi niestety od dawna chodzi a nie biega. Wczoraj jego występ był jednym z najsłabszych jakie pamiętam. Tyle głupio zepsutych podań... Ehhh