O sobie

  • Zainteresowania Sport, film
  • Ulubiony zawodnik Messi
  • Ulubione zespoły Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od od dziecka

Statystyki

  • Dni w serwisie 2251
  • Liczba komentarzy 22004
  • Polecenia 72254

Komentarze

6

Nie zwróciliście uwagi jak ponownie potrafi PIS odwrócić obywateli od problemów które narastają w kraju. Duża liczba zakażeń, zbliżający się rok szkolny. Czerwone i żółte powiaty co za tym idzie problemy dla istniejącego tam biznesu a także zamykane kopalnie czy też zwolnienia górników które są w planie. O czym mówi naród? Czym się zajmuje? Widać to dokładnie tutaj na stronie. Chamstwo należy zwalczać ale przyjmowanie tego co się stało na ulicach Warszawy nie ma żadnego znaczenia w kontekście problemów przed którymi stoimy.

1

@PatrykBarca Ale ci piłkarze mieli kontakt z pozostałymi zawodnikami. Ciekawe czy testy nie będą musieli wszyscy jeszcze raz powtórzyć bo wirus się wykluwa przez tydzień. To jest problem dla tego turnieju

16

Kurde co wy pierdzielicie że Łukaszenka jest ostatnią linią dzielącą Polskę od Rosji. Spójrzcie na mapę i zobaczcie z kim graniczymy. Z północnego wschodu bezpośrednio z federacją rosyjską! Graniczymy również z Litwą i Ukrainą więc nie rozumiem co ma Łukaszenka z tym wspólnego. Jeżeli na Białorusi zmieniłaby się władza to być może byłoby tam jak na Litwie czy tez na Łotwie a niekoniecznie jak na Ukrainie. W ten sposób jak podchodzi prawica do wschodnich sąsiadów to Polska nigdy nie wyszłaby spod panowania sowieckiego. Coraz bardziej rozumiem w którą stronę ida poglądy tej strony. Trzymać społeczeństwo za ryj, zniszczyć wszystko co jest niezależne. Odciąć media od zagranicznego finansowania, zakazać LGBT. Wielka Rosja, wielka Polska! Duma narodowa! Nigdy w tym kraju to się nie wydarzy, zapomnijcie o tym.

1

@MESSIah16 I to na Tour de Pologne gdzie zwycięzca miał sekundy przewagi na koniec wyścigu. On ich zmiażdżył i jeżeli zrobił to bez żadnego dopingu to czapki z głów.

17

@masakrator05 Jest fajną i mądrą dziewczyną a jej poglądy są bardzo dobre. Szanuj dziewczynę bo ona kocha ludzi.

Zobacz wszystkie

189

Gdziekolwiek oglądam mecz piłki nożnej czy też sam gdzieś na orliku pokopię z chłopakami to zawsze gdy ktoś rozegra fajną akcję to słyszę zagrali jak Barcelona czy też klepią jak Barcelona. Nigdy nie słyszalem grają jak Real, Bayern czy MC ale właśnie zawsze wspominana w takich sytuacjach jest Barca. I z tego klub powinien być dumny że dzięki pewnej filozofii już na zawsze w umysłach ludzi pozostanie Barcelona równa się piękna gra.

133

Tak sobie patrzę na Bayern i na ławce jest dyrektor Hasan Salihamidzic. Pochwalę się że trzy razy grałem przeciwko Brazzo i trzy razy wygrałem. Wtedy Hasan grał w HSV II a trenerem był nie kto inny jak Felix Magath. Nawet wchodząc z ławki strzeliłem im bramę. Minęło 25 lat i ja się nim chwalę a on nawet nie wie że grał w takim meczu :)

https://www.transfermarkt.pl/spielbericht/index/spielbericht/1077706

129

Wielu z Was pisze że wczorajsza murawa przypomina te z B klasy. Absolutnie się z Wami nie zgadzam. Na boiskach niższych klas możesz mieć nierówną i krzywą płytę możesz mieć nie przyciętą trawę ale masz pod nogami grunt na którym możesz w miarę normalnie biegać. Wczoraj boisko co pisałem już w przerwie nie nadawało się do żadnej gry. To nie było pastwisko czy łąka to była murawa która powodowała że noga podstawna odjeżdżała w momencie podania czy strzału. Dlatego też często takie balony z tego wychodziły bo ciało piłkarza odchylało się do tyłu. Niby mogłeś normalnie grać ale wystarczyło że w miejscach gdzie trawa z rolki się łączy postawiłeś nogę i było pozamiatane. Jak ktoś czasami gra w piłkę na sali i ma nieodpowiednie obuwie to zrozumie co czuli wczoraj zawodnicy. Biorąc pod uwagę że graliśmy w takich warunkach krytyka trenera za ten mecz jest po prostu głupotą. Przykro czytać zwłaszcza tych użytkowników którzy do tej pory rzetelnie i z argumentami wyrażali swoje zdanie.
Często zarzuca mi się że mądrze się bo gdzieś tam grałem a to wcale nie znaczy że My nie znamy się tak samo na piłce. Trudno mi z tym polemizować bo jestem tutaj sam ale naprawdę w takiej sytuacji fajnie jakby niektórzy chociaż kilka razy wyszli na boisko i pograli w piłkę. Jeżeli nasi najlepsi technicznie gracze jak Messi Coutinho czy Dembele tracą w prosty sposób kilkadziesiąt razy piłkę w meczu to nie jest przypadek a i na pewno nie wina trenera.
Po za tym o czym często się zapomina My graliśmy z rywalem z La Ligi z piłkarzami nie przypadkowymi, z zawodnikami którzy może nie zarabiają milionów euro ale na pewno setki tysięcy w tej walucie. Oni też przyszli do pracy, dla nich mecz z Barceloną to święto to okazja do przeżycia czegoś fascynującego o czym będą wspominać latami. Również zapominacie o najważniejszej kwestii czyli przygotowaniu do sezonu. Piłkarze naszych rywali przeszli normalny okres przygotowawczy i do sezonu są odpowiednio już przygotowani co nie można powiedzieć o naszych graczach. Jeżeli większość piłkarzy Barcelony trenuje po miesięcznym urlopie od 3 tygodni to jak sądzicie co w tym okresie robili? Na pewno pierwszy tydzień po powrocie do klubu Messi i spółka przeszła skrócony okres przygotowawczy w którym musieli przyjąć mocne jednostki treningowe. Ze względu na to że zaraz był mecz z Sevilla a potem z Alaves dalszy tryb przygotowania już jest na zasadzie meczów czyli tego co koledzy przechodzili w USA. Tylko meczami ci zawodnicy mogą wrócić do odpowiedniej formy fizycznej i motorycznej dlatego grają więcej bo siedząc na ławie ten czas mocno by się wydłużył. Zresztą to widać że ciężko się poruszają i brakuje im błysku.
Więc proszę Was za ten mecz nikogo nie krytykujcie a już na pewno nie trenera. Dla piłkarzy to też początek sezonu i żadnemu nie w głowie łapanie kontuzji i przerwę w grze. Wygrali i czekajmy na następne spotkania. Apelowałem rok temu o spokój po meczach z Realem i tym bardziej apeluje teraz. Na krytykę przyjdzie czas i tego jestem pewny ale nie teraz bo wczoraj to spotkanie nie miało prawa się odbyć. I tak szczęście że zawodnicy są na początku sezonu i mało tych mikrourazów bo gdyby to była końcówka rozgrywek to jestem przekonany że kilku piłkarzy zeszłoby z kontuzjami mięśniowymi.

128

Słucham wystąpienia Dudy i nóż w kieszeni się otwiera. To co on dzieli ludzi to jest zgroza. A teraz mówi że nie pójdzie do prywatnej telewizji Pana Trzaskowskiego bo nie będzie słuchał pytań zagranicy. Nie będzie uczestniczył w debacie gdzie przeciwnik zna pytania. Dramat człowiek i jeszcze mówi że nie pozwoli by tylko stacja zagraniczna miała zyski z reklam przecież to nieuczciwe w stosunku do innych stacji. Koszmar