Następny mecz:  Sociedad  -  Barcelona     ·  Sobota, 14 grudnia 16:00  ·  17. kolejka La Liga Canal +   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz
Informacje ogólne

Miasto:

Brak informacji

Zainteresowania:

Brak informacji

Ulubiony zawodnik:

Brak informacji

Ulubione zespoły:

Brak informacji

Barcelonie kibicuję od:

Brak informacji

Kontakt
Statystyki

Data rejestracji

17 stycznia 2019

Dni w serwisie

329

Liczba komentarzy

17

Ocena komentarzy

+157

Najlepiej oceniane komentarze
  • IwanRakitic
    Polecają 109

    Spodziewałem się przeprosin. Zwłaszcza w stronę kibiców którzy często odkladaja grosz do grosza, by polecieć na mecz i zobaczyć swoją ukochana drużynę. Spodziewałem się prośby o wybaczenie, a facet bredzi o nie wykorzystanych sytuacjach. Tak długo jak na ławce trenerskiej zasiada Pan Valverde, tak długo będziemy doświadczać takich upokorzeń. Pięknych spotkań za kadencji tego trenera zagraliśmy dosłownie kilka. Z Barcy która kochała dominować i atakować do ostatniej minuty, zrobił pragmatyczny twór, który na półfinał Ligi Mistrzów wyszedł się bronić. 3/4 LA Rambli cieszy pałe że Vidal walczy i robi wslizgi, a w tym czasie Johan się w grobie przewraca. Xavi i Iniesta razem wzięci przez całą swoją karierę nie zrobili ich tyle ile robi Vidal w jednym meczu. A wiecie dlaczego? Bo nie musieli. Mieli piłkę przy nodze i to rywal za nią biegał.

  • IwanRakitic

    Zdumiewające z jaką łatwością przychodzi tu wszystkim wyśmiewanie takiej legendy jak Rivaldo. Jak trzaskał przewrotki i kręcił krawaty lewą nogą, to wszyscy skakali z radości. Teraz facet po prostu cyklicznie odpowiada na zadawane mu pytania, dzieli się swoja opinią (jak prawie wszyscy na tej stronie - zwłaszcza po porażkach), i jest wyśmiewany, nazywany Gmochem itp. Równie zdumiewający jest fakt, że do tej zabawy przyłączyła sie redakcja, która chyba celowo podpina jedno i to samo zdjęcie do wypowiedzi Rivaldo. Ludzie widząc tą fotografie z automatu chyba nastawiają się na krytykę, bez względu na to co sam Rivaldo powie.

Gorące tematy