O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2788
  • Liczba komentarzy 53
  • Polecenia 64

Komentarze

1

Abidal powinien polecieć razem z Bartkiem. Widać, że się bardzo dobrze dogadują.

0

@dominik127pl Ty trollujesz, nie?

0

@VanBest *spojler*
w jedynce było tak samo, po śmierci Johna chodzisz jego synem ;-)

0

Coś czuję, że tak samo jak Messiemu będziemy zawdzięczać wiele trofeów tak i dzięki jego pensji między innymi będziemy mieli duuże problemy za kilka lat jak się okaże, że nie ma pieniędzy nawet na opłacenie wychowanków wchodzących do pierwszego składu. :p

8

@feiticeira Serio? Przecież to nie będzie żadna poprawa zdrowia. Większość osób kupi po prostu tańszą i gorszą alternatywę. A Ci, których stać to nie obejdzie.
Sorry ale dałeś się zmanipulować w tą ich gatkę. Tu nie ma żadnej wartości zdrowotnej w tym podatku. Tylko mydlenie oczu.

Zobacz wszystkie

13

@feiticeira przy naszym rządzie to i tak nie uwierzę, że to jest dla zdrowia obywateli. Po prostu nie mają kasy na spełnianie obietnic i potrzebują dodatkowych środków. Na Twoim miejscu bym się nie cieszył bo oni się tym nie zatrzymają. Z mojego osobistego punktu widzenia jako osoby prowadzącej działalności czasy PiSu mogę opisać krotko jako bardzo niestabline i niepewne. Ceny w sklepach skaczą tak, że kupując te same zakupy co tydzień płacę inną cenę. Jako przedsiębiorca nie mogę spać spokojnie bo nie wiem jaki nowy podatek mi narzucą, jaki mi podniosą i jak podłożą mi kolejne kłody pod nogi. Wprowadzenie tego podatku cukrowego, o którym mówisz to tylko kolejny sposób na sięgnięcie do kieszeni obywateli. Pierwsza rzecz jaką powinni wprowadzić to uznanie świadczeń socjalnych jako dochodu, a nie tak jak jest teraz, że one nie liczą się do dochodu przez co zsumowane potrafią w sprytnych rodzinkach sięgać ponad 5000 zł. Następnie powinno być sprawne rozwiązanie kwestii emerytur i ZUSu z czym w ogóle sobie nie radzą. Nie jesteśmy zieloną wyspą, Rumunia i Czechy rozwijają się szybciej od nas. Nie mamy żadnej marki, którą moglibyśmy się chwalić za granicą poza CD Projekt Red. Przeciętny polak ma długi, nie oszczędności. Dzieci nie edukuje się w szkołach z podstaw ekonomii. Zamiast tego mają religię. Kościoły dalej nieopodatkowane. Co więcej pieniądze przeznaczone w ramach charytatywnych działań na kościół jako jedyne można odliczać od podatku nie zależnie od opodatkowania w jakim się znajdujemy ani w jakiej branży siedzimy. To jest chore.
Teraz podatek cukrowy, zaraz podatek zdrowotny od zdrowej żywności o niższym okresie przydatności. Nie ma znaczenia zdrowie obywateli, liczy się ich pieniądze. Bo rząd nie patrzy na obywateli jako na ludzi, tylko na to, że każdy obywatel to dana kwota pieniędzy rządu.

8

@feiticeira Serio? Przecież to nie będzie żadna poprawa zdrowia. Większość osób kupi po prostu tańszą i gorszą alternatywę. A Ci, których stać to nie obejdzie.
Sorry ale dałeś się zmanipulować w tą ich gatkę. Tu nie ma żadnej wartości zdrowotnej w tym podatku. Tylko mydlenie oczu.

6

No i znowu jakiegoś noname'a zatrudnili jak Valverde. Raz im pykło z Guardiolą i myślą, żę za każdym razem będzie im się udawać. Tutaj potrzeba kogoś z charakterem, twardą ręką, kogoś kto potrafi zapanować nad gwiazdeczkami. Nie będzie absolutnie żadnej poprawy :)

6

@voetballer Już nie jest i jesteśmy jedynym krajem na świecie, z którego usuneli tą promocję.

6

Przynajmniej nie zmarnuje kolejnej setki z liverpoolem :D

Media

Liga typerów

1 barcatv 100 pkt
2 marius64 99 pkt
3 piotrtrzebinia 97 pkt
4 Marjando 94 pkt
5 rambocyc 92 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kogo Barcelona powinna sprowadzić w zastępstwie Ousmane'a Dembele?