O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Andres Iniesta
  • Ulubione zespoły Fc Barcelona, Arsenal Londyn
  • Barcelonie kibicuję od 2002

Statystyki

  • Dni w serwisie 3639
  • Liczba komentarzy 3747
  • Polecenia 6125

Komentarze

0

@cat_r37 Ale co niby ktoś się wyklaruje nowy do marca? Przecież kandydatów już znamy. A wręcz bym powiedział, że zwycięzce już znamy. Skoro Laporta startuje to na pewno wygra.

0

@szkutnik91 Gdyby odszedł Busquets to na pewno by się przydał. Ale szczerze? Wolę postawić na młodych - Puig, Pedri, Moriba. Na takich piłkarzy trzeba stawiać.

1

@Coutinho007 No ale po co wcześnie reagować. Był Halland do wyjęcia za 30mln to lepiej było kupić Braithwaita za 18.

6

@Huberc1kk Jak chłopak gra jeden mecz na pół roku to rywale zapominają o nim :D

0

@Worny Średnio rozumiem transfer Depaya. Jest całkiem dobrym piłkarzem, ale czy my potrzebujemy taki profil piłkarza? Na skrzydła mamy Dembele, Trincao, Fatiego i zapewne Coutinho. Holender na pewno nie jest typową 9 i jakoś nie widzę go u nas na tej pozycji. Zresztą jego transfer oznacza, że Griezmann znowu będzie grał na skrzydle. Powinni już odpuścić transfer w tym okienku, a w lecie 2021 skupić się na Hallandzie, ew Mbappe o ile jest to w ogóle możliwe.

Zobacz wszystkie

112

Nie zrozumiałeś :) Jak się odwrócisz do kobiety to odslonisz swój tył na niebezpieczny wjazd :/

78

A co osiągnął w trenerce Guardiola przed prowadzeniem Barcelony? A Enrique, Rijkard? Cruyff przed objęciem Barcy zdobył tylko dwa razy Puchar Holandii. Gdyby tacy ludzie jak Ty zarządzali klubem to ten klub nic by w historii nie osiągnął.

65

Czemu Barca nie złożyła donosu na Espanyol, że ich ,,kibice'' obrażają zawodników Barcy? Zero postawienia się, zero walki ze strony naszego zarządu.

55

Jakim cudem skoro na koniec 2017 roku Barca miała najwyższe przychody ze wszystkich klubów.

55

Tak to jest gdy przez 2 lata trener olewa gre kombinacyjna, wymiennośc pozycji, schematy w rozegraniu, ciągły ruch bez piłki. Gramy na zasadzie niech ktoś cos zrobi indywidualnie bo inaczej sie nie da. Przecież gra totalna w Barcelonie umarła juz dawno. Z tym trenerem Neymar to obowiązek.