O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Rivaldo, Rafael Marquez, Puyol, Xavi, Iniesta
  • Ulubione zespoły Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 1799

Statystyki

  • Dni w serwisie 2653
  • Liczba komentarzy 7989
  • Polecenia 9573

Komentarze

1

@Arkon W najbliższych dwóch dekadach punk 1 jest nie do zrealizowania. Raz exodus lekarzy i pielęgniarek na zachód i w przypadku tych pierwszych nie rozchodzi się o tylk o pieniądze bo często mimo kwalifikacji są blokowani przez starsze pokolenie( bo oni też byli blokowani) do tego służba zdrowia jest ciągle niedoinwestowana a dużym problemem są też procenty jaki dostają lekarze przy kolejnych transzach inwestycji w służbę zdrowia.
Przydał by się też minister nie lekarz.
Takie terminy są niemożliwe bez walki z prywatnymi praktykami w publicznych szpitalach a ten zwyczaj widział chyba każdy kto w szpitalu spędził 2-3 godziny.

1

@Chwytliwy Może nie idol ale na pewno Wojtyła jak człowiek popatrzy też na inne strony pontyfikatu a nie tylko walkę z komunizmem.

2

@NeroTFP Zależy albo kują żelazo póki gorące bo kariery teraz przemijają błyskawicznie, tym bardziej że jest druga świeższa i chyba ciekawsza wokalistka z tym samym atutem czyli eurowizją.
Gorzej jeśli idą pewnym trendem gdzie kopiowanie i miksowanie piosenek minimalnym nakładem sił to norma wystarczy włączyć hity eski tam większość piosenek to covero-miksy. Dla mnie słuchanie tego to męczarnia bo większość tych "hitów" to profanacja prawdziwych przebojów.

1

@pienaar Przecież on wiedział c tam się dzieje i jakie perypetie mieli jego koledzy silva czy Marquintos. Prawda jest taka że gdyby nie mógł tam wytrzymać to jest na tyle majętnym człowiekiem że sam może się wykupić.

0

@jordus100 Jeśli dobrze pamiętam to ok 70. I tak to prawda.

Zobacz wszystkie

164

ju me togeder barcelona, we lajk familia, we win champion lige.

124

Ousmane Dembélé: ..."Na minus masa strat" czyli 14 po czym z ciekawości sprawdzam Luisa który nabił 15 nie wiedzieć czemu redakcja pozostawia to bez komentarza. Co dziwniejsze 15 nabił też Ivan u niego to chyba też normalna sytuacja skoro nikt o tym nie pisze.
Doprawdy dziwne to uwagi gdy skrzydłowego rozliczamy ze strat a milczymy o środkowym pomocniku.

107

Dembele szklany proszę oto Messi:
05/06: 80 dni
06/07:87 dni
07/08:63 dni
Dobrze że go co poniektórzy geniusze nie sprzedali bo szklanka.
Pre-sezon i ktoś indywidualnie nim się zajmujący i będzie dobrze. Akurat w Barcelonie są ludzie którzy wiedzą jak się to robi bo zarówno Messi jak i Iniesta też miali sporo urazów na początku ich przygody z piłką.

93

Julia Cicha za ten tytuł powinna dostać bana.

76

Śmierć Podatki i Rakitić.

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?